Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Współcześnie o włosach

Ewelina Chruściel

Współcześnie o włosach

1.0

(1 ocena) wspólnie z

28,00

 

Autorką książki "Współcześnie o włosach" jest fryzjerka z dwudziestoletnim doświadczeniem, zajmująca się zarówno fryzjerstwem męskim, jak i damskim, przez wiele lat świadcząca usługi w domach klientów. Ewelina Chruściel przez dwa lata prowadziła własny salon fryzjerski. Stwierdziła jednak, że jej poglądy, prezentowany przez nią sposób obsługi klienta, indywidualne do niego podejście i chęć poświęcenia mu jak najwięcej czasu i troski są bardzo nietypowe i nie przynoszą jej zbyt dużego dochodu. Okazało się, że też bardziej odpowiadały jej usługi świadczone pojedynczym klientom i serwis na wysokim poziomie.
Podczas swojej pracy autorka zauważyła wśród klientek i klientów występowanie znacznych braków w podstawowej wiedzy o usługach fryzjerskich. Dlatego po nieudanej – z powodu braku czasu – próbie prowadzenia bloga i kanału na YouTube postanowiła uwieńczyć swoją wieloletnią pracę przygotowaniem niniejszej publikacji, w której dzieli się wiedzą i rozwiązaniami z zakresu fryzjerstwa.
Książka ta nie jest zbyt obszerna, napisana została przystępnym językiem, nie zawiera trudnych definicji. Autorka omawia w niej wszystkie współczesne techniki pielęgnacji włosów. Każdy, a zwłaszcza kobieta, powinien być bowiem na bieżąco z nowościami ze świata fryzjerstwa, aby móc jak najlepiej zrozumieć proponowane rozwiązania i dopasować dzięki nim fryzurę do swojego stylu.

Poligraf
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-785-6702-8

Liczba stron: 88

Format: 14.5x20.5

Cena detaliczna: 28,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...