Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Znany szum morza. Saga nadmorska

Magdalena Majcher

Znany szum morza. Saga nadmorska

7.7

(373 ocen) wspólnie z

22,27

 

Jagoda nie chce już dłużej żyć w kłamstwie. Spędza całe dnie na rozmowach z babką, starając się zrozumieć historię swojej rodziny. Jest przekonana, że można zawalczyć o lepszy los, dlatego też decyduje się na odważny krok – otwarcie wyjątkowego miejsca dla kobiet takich jak ona – samotnych matek niepełnosprawnych dzieci.

Czy cierpienie i smutek dziedziczymy po przodkach?
Czy możemy sami wpłynąć na nas los?

Historia pełna emocji, opowiadająca o powrocie do domu, który pomaga zrozumieć swoje pochodzenie.

Pascal
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-09-18

ISBN: 978-83-810-3467-8

Liczba stron: 400

Format: 13.0x20.0cm

Cena detaliczna: 36,90 zł

 

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Agata Ciesielska

Polecam

Książka porusza ważne kwestie, cieszę się, ktoś w końcu zdecydował się o tym napisać. Świetnie się ją czyta, to sama przyjemność.
Weronika Mazur

Piękna historia

Zachcywiła mnie ta książka! Historia mnie poruszyła. Miejscami śmiałam się z bohaterami, a czasem razem z nimi płakałam zastanawiając się, dlaczego los traktuje ich w taki sposób. Książka godna polecenia, z pewnością. Na uwagę zasługuje również kwestia autorki, która jest polką. Napisała naprawdę cudowną historię. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko czekać na więcej pozycji tej autorki.
Marzena Szarejko

Urozmaici każdy urlop

Książka przyjemna, czyta się ją szybko i dość łatwo. Język, jakim jest napisana powieść jest klarowny, przejrzysty i tak naprawdę nie można znależć wad tej książki. Dla mnie to pozycja idealna, by odpocząć, polecam zwłaszcza kobietom...

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...