Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Życie oparte na kłamstwach Osiedle Pogodne

Magdalena Majcher

Życie oparte na kłamstwach Osiedle Pogodne

7.4

(272 ocen) wspólnie z

18,45

 

Odkryj, co dzieje się wewnątrz luksusowego domu! Poznaj jakie sekrety skrywa Osiedle Pogodne. Judyta ponad swoje szczęścia stawia pozory, stwarza więc obraz idealnej rodziny, a lekiem na jej smutki staje się alkohol. W jej rodzinie nie tylko ona udaje kogoś kim nie jest, Dominik ukrywa, że jest gejem, a jej córka udaje, że nic nie wie o problemach jej rodziny. Czy rodzina w końcu odkryje przed sobą prawdę ? Co musi się stać, aby ta rodzina zaczęła szczerze ze sobą rozmawiać ?

Pascal
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-810-3563-7

Liczba stron: 368

Pascal

Format: 13.0x20.0cm

Cena detaliczna: 36,90 zł

Spotkanie z autorką

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Amanda Bielak

Genialna

Po raz kolejny autorka mnie nie zawiodła, poruszając istotny dziś temat. Bardzo dobrze wykreowałą ona bohaterów i umiejętnie przedstawiła problem. Książka choć nie należy do najłatwiejszych, jest niezwykle ważna, pełna emocji.
Magdalena F.

Szczerze polecam

Powieść, która z pewnością da wielu czytelnikom do myślenia. Pokazuje ona jak ważne są szczere rozmowy i własne potrzeby, bo jeśli my nie będziemy szczęśliwi sami ze sobą, nie będziemy w stanie zadowolić innych. Każdy z nas powinien wyciągnąć wnioski po przeczytaniu tej lektury.
Adam S.

wartościowa książka

Niezwykle mądrą powieść, która wnosi coś do naszego życia. Mówi o tak powszechnym dziś problemie samoakceptacji, trudnych rodzinnych relacjach, homoseksualizmie, czy też uzależnieniach. Bohaterowie przeżywają problem tak często dotyczące ludzi we współczesnym świecie. Warto przeczytać tę pozycję!

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...