Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Apteka domowa Zadbaj o swoją skórę, włosy, ciało i dom naturalnymi metodami „krok po kroku”

Stacey Dugliss-Wesselman

Apteka domowa Zadbaj o swoją skórę, włosy, ciało i dom naturalnymi metodami „krok po kroku”

35,51

 

Naturalne piękno, naturalne zdrowie
Aptekarz to utalentowany rzemieślnik, który łączy mieszanki ziół, mające korzystny wpływ na zdrowie i piękno. Nie daj się zwieść współczesnemu marketingowi i szkodliwym substancjom chemicznym i stwórz własne produkty lecznicze i pielęgnacyjne. Są świeże, bezpieczne i niezwykle skuteczne, przygotowane z pełnowartościowych składników, które zazwyczaj możemy znaleźć w naszej kuchni lub ogródku.
Książka, którą trzymasz w ręku zawiera:
informacje dotyczące pielęgnacji skóry: jak przygotować kosmetyki oczyszczające, peelingi, kremy, balsamy i toniki do cery tłustej, suchej, wrażliwej i mieszanej; jak przeprowadzić zabiegi dla cery trądzikowej lub samemu zrobić balsamy do opalania, balsamy do ust i wiele więcej;
przepisy na kosmetyki do pielęgnacji ciała: domowej roboty peelingi, olejki do masażu, proszki do ciała i pasty do zębów;
leki na różne dolegliwości, łącznie z syropami na kaszel, kompresami, herbatami i nalewkami;
przepisy na kosmetyki do pielęgnacji włosów suchych, normalnych i tłustych, nadające połysku, pomagające w pozbyciu się łupieżu, wspomagające kontrolę objętości i układanie włosów;
przepisy na produkty dla domu: płyn do czyszczenia zlewu, odświeżacz do szuflad i środek odstraszający owady;
przepisy na produkty i kosmetyki sezonowe, dla których inspiracją może być zwykła wyprawa na targ!

Źródła Życia
Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-621-0361-4

Tytuł oryginalny: The Home Aphotecary

Liczba stron: 160

Format: 205x260mm

Cena detaliczna: 49,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...