Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Central park

Guillaume Musso

Central park

7.3

(4444 ocen) wspólnie z

24,98

 

Ta noc, dla Alice i Gabriela będzie niezapomniana.
Nawet pomimo tego, że sami nie pamiętają jej wcale.

8:00 rano. Central Park. Nowy Jork.

To właśnie tam budzą się Alice i Gabriel. Są skuci kajdankami, są dla siebie obcy i obydwoje mają pewność, że nigdy wcześniej się nie spotkali.
Poprzednią noc spędzili w różnych miejscach. Alice bawiła się z przyjaciółmi na Polach Elizejskich, a Gabriel, będąc w dublińskim klubie grał na pianinie.

Jak znaleźli się w Central Parku?
Komu się narazili?
I przede wszystkim: czyją krew ma na swojej koszulce Alice? Czy to brakujący pocisk z jej broni wyrządził komuś krzywdę?

Mimo, że są dla siebie obcy muszą działać razem. Muszą rozwiązać zagadki, a także dowiedzieć się, jak te wydarzenia wpłyną na ich życie.

Albatros
ISBN: 978-83-812-5939-2

Liczba stron: 352

Albatros

Cena detaliczna: 37,50 zł

Wywiad z Autorem

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Magda Hańderek

Jestem absolutnie zachwycona

Po przeczytaniu "Zjazdu Absolwentów" wiedziałam, że z pewnością będę sięgać po książki Musso. Przypadł mi do gustu styl pisania autora, jasne wypowiedzi, a także ciekawa akcja. "Central Park" jedynie potwierdził moje przeczucie co do tego, że Musso jest naprawdę świetnym autorem. Bardzo wkręciłam się w tą historię, która była niebanalna. Dwójka ludzi znajduje się "nagle" w Nowym Jorku, skuta kajdankami, mimo, że jeszcze kilkanaście godzin wcześniej znajdowali się na innych kontynentach. Dużo się dzieje, nie jest nudno i mam wrażenie, że każda kolejna strona jedynie zachęca do czytania dalej. Jestem w pełni usatysfakcjonowana i już przebieram nogami na kolejne pozycje tego autora
Julka Bałoń

Trzymająca w napięciu do samego końca!

Jestem pod ogromnym wrażeniem! Książki Guillaume Musso czytam wiernie od kilku lat, choć w ostatnim czasie miałam wrażenie, że autor nieco się wypala. Łatwo było rozszyfrować zakończenie, jednak Central Park to zdecydowanie powrót dobrego Musso w wielkim stylu! Książka dostarczyła mi wielu ciekawych wrażeń, dawno się tak nie denerwowałam podczas czytania razem z bohaterami. Napięcie, akcja, feeria uczuć, historia Alice i Gabriela... Dla mnie było to niezaprzeczalnie genialne... I godne polecenia.
Klaudia Olszak

Ulubieniec czerwca

Dzięki tej książce spędziłam urlop jeszcze przyjemniej. Czytało się ją przednio, w dodatku zaczęłam pałać jeszcze większą miłością do tej historii wraz z rozwojem akcji i przemieszczaniem się głównych bohaterów po Nowym Jorku. Autor spisał się na szóstkę z plusem rysując przed swoimi czytelnikami piękny obraz miasta, którego odwiedzenie jest moim ogromnym marzeniem. To była pierwsza książka autora po którą sięgnęłam, jednak z pewnością do niego wrócę. Ma w swoim stylu coś takiego, przez co nie sposób odłożyć książki na bok. Jestem zauroczona historią i z przyjemnością zobaczyłabym tą opowieść na wielkim ekranie :)

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...