Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Dobry uczynek

Lucy Dillon

Dobry uczynek

6.6

(98 ocen) wspólnie z

36,00

Co możesz zrobić, żeby świat był lepszym miejscem?

Pełna życia, bez reszty wciągająca powieść o przyjaźni, tajemnicach i dobroci nieznajomych, pióra bestsellerowej autorki „Policz do stu”.

Libby przeprowadza się wraz z Jasonem do jego rodzinnego miasteczka, żeby zamienić rodzinny pensjonat w luksusowy hotel. Wyjeżdżają z Londynu, zostawiając tam wszystkie dobre i złe wspomnienia.
Ranna kobieta, którą Libby znajduje leżącą przy mało uczęszczanej wiejskiej drodze, straciła pamięć. Nie wie, skąd się tu wzięła, i nikt jej nie szuka. Kiedy Libby proponuje jej swój dom, ten jeden mały dobry uczynek wprawia w ruch cały łańcuch wydarzeń, który odmieni życie wielu osób…

Powieści Lucy Dillon czynią świat lepszym miejscem.

„Heat”



Pięknie napisana opowieść o przyjaźni, zaufaniu i miłości. Czytałam z podziwem.

Milly Johnson



Najlepszy przykład dojrzałej literatury dla kobiet. Bardzo mi się podobało.

„Daily Mail”



Książki Lucy Dillon zawsze przepełnione są poczuciem humoru i mądrością.

Jenny Colgan



Lucy Dillon zdobyła nagrodę Romantic Novelists’ Association Novel of the Year w 2010 roku za „Lost Dogs and Lonely Hearts”. Jej pozostałe cztery powieści zajęły wysokie miejsca na listach bestsellerów. Są to: „Policz do stu”, „Psy, Rachel i cała reszta”, „Spacer po szczęście”, „Szczęśliwe zakończenie”. Lucy urodziła się w Cumbrii. Obecnie dzieli swój czas pomiędzy Londynem a doliną Wye, gdzie przyjemność sprawiają jej wędrówki po Malvern Hills z dwoma bassetami, Violet i Bonhamem.

Prószyński Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2016-06-23

ISBN: 978-83-806-9395-1

Tytuł oryginalny: One Small Act of Kindness

Liczba stron: 448

Prószyński Media

Format: 140x205mm

Cena detaliczna: 36,00 zł

Rok wydania: 2016

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...