Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Forever My Girl

Heidi McLaughlin

Forever My Girl

6.7

(279 ocen) wspólnie z

28,45

 

Nie wyobrażałem sobie, że zostanę gwiazdą rocka. Planowałem w college’u grać w futbol, następnie dostać się do drużyny należącej do ligi zawodowej i poślubić ukochaną z liceum, z którą wiódłbym długie i szczęśliwe życie.
Wieścią o wyjeździe złamałem serce nie tylko jej, ale i sobie. Byłem młody. Podjąłem tę decyzję, mając na względzie swoje dobro, lecz nie nasze. Mimo że oddałem duszę muzyce, nigdy nie zapomniałem o jej zapachu czy uśmiechu.
Po dekadzie wracam pełen nadziei, że uda mi się to wszystko wyprostować. Wciąż pragnę, by była moja na zawsze.

Heidi McLaughlin to autorka bestsellerowych serii: Beaumont, The Boys of Summer i The Archers, jej powieści trafiają na listy bestsellerów „New York Timesa”, „Wall Street Journal” i „USA Today”.
Pochodzi z leżącego nad Pacyfikiem Północnego Zachodu, mieszka obecnie z mężem, dwiema córkami i trzema psami w malowniczym Vermont.
W 2012 roku Heidi przekuła zamiłowanie do czytania w karierę pisarską. Spod jej pióra wyszło ponad dwadzieścia powieści, w tym zdobywająca duże uznanie Forever My Girl.
Kiedy Heidi nie pisze, można ją spotkać na trybunach przy boiskach do koszykówki, skąd kibicuje córkom.
Pierwsza książka pisarki, Forever My Girl, doczekała się ekranizacji wyprodukowanej przez wytwórnie: LD Entertainment i Roadside Attractions. Premiera filmu miała miejsce 19 stycznia 2018 roku, a w rolę głównych bohaterów wcielili się Alex Roe i Jessica Rothe.

NieZwykłe
Broszurowa ze skrzydełkami

Data pierwszego wydania:
2019-01-18

ISBN: 978-83-788-9780-4

Tytuł oryginalny: Forever My Girl

Liczba stron: 254

Format: 140x205mm

Cena detaliczna: 38,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...