Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Green Arrow Tom 5 Konstelacja strachu

Benjamin Percy

Green Arrow Tom 5 Konstelacja strachu

7.4

(17 ocen) wspólnie z

52,49

 

Piąty i ostatni tom przygód Szmaragdowego Łucznika z serii DC Odrodzenie. Przestępcza organizacja zwana Dziewiątym Kręgiem odebrała Oliverowi Queenowi jego firmę i niemal doszczętnie zniszczyła Seattle, żeby odbudować je jako Star City. Ale jej plany dotyczą całych Stanów Zjednoczonych. Ollie nie zamierza jednak na to pozwolić. Dlatego przemierzy kraj, szukając śladów prowadzących do Dziewiątego Kręgu i tocząc kolejne walki. Na swojej drodze spotka członków Ligi Sprawiedliwości, ale czy nawet przy wsparciu Ligi zdoła zniszczyć potężną organizację, która wydaje się stać ponad prawem? Green Arrow wraca do Star City odmieniony, ale musi się zmierzyć z kłopotami, które na niego czekają. Jego firma jest w rękach przestępców, a jego samego czeka proces o morderstwo, którego nie popełnił. Czy Ollie zdoła udowodnić swoją niewinność, kiedy złoczyńcy tacy jak Merlyn, Shado czy Clock King czyhają na jego życie, a starcie z Dziewiątym Kręgiem sprowadza go w głębiny oceanu. Czy Ollivier Quinn wyjdzie z tej walki zwycięsko, odzyska wolność i dobre imię oraz rodzinną firmę? Scenariusz opowieści o Szmaragdowym Łuczniku jest dziełem uznanego twórcy Benjamina Percy’ego (Nastoletni Tytani, Dead Lands), a za rysunki odpowiedzialni są tacy artyści jak: Otto Schmidt (Korvac Saga: Warzones!), Juan Ferreyra (New Suicide Squad), Jamal Campbell (Nightwing) i Stephen Byrne (Justice League/Power Rangers)!

Egmont
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-281-4131-5

Tytuł oryginalny: Green Arrow vol. 5: Hard-travelin’ Hero (#26-31); Green Arrow vol. 6 Trial of Two Cities

Liczba stron: 252

Format: 16.7x25.5cm

Cena detaliczna: 69,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...