Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Miasto Umarłych. Miejscy Szpiedzy. Tom 4

Miasto Umarłych. Miejscy Szpiedzy. Tom 4

44,99

 

W Londynie dochodzi do serii cyberataków, których celem są kluczowe obiekty w stolicy Wielkiej Brytanii. Mają one miejsce w tym samym czasie, kiedy Miejscy Szpiedzy testują zabezpieczenia Muzeum Brytyjskiego. Młodzi agenci, podążając za rozszyfrowanymi wiadomościami, trafiają do Kairu i starożytnego Miasta Umarłych. Czy Kat stojącej na czele misji uda się odkryć, kto za tym wszystkim stoi? Na każdym kroku czyha nowa zagadka, w tle rozgrywa się zacięta walka obcych agencji wywiadowczych, a odkrywanie tajemnic starożytnego Egiptu mrozi krew w żyłach. To jedna z najniebezpieczniejszych i najbardziej skomplikowanych misji Miejskich Szpiegów. Czy uda im się przetrwać i jakim kosztem?

Dwukropek
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-8141-838-6

Liczba stron: 368

Cena detaliczna: 44,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...