Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Miles in the sky

Miles in the sky

42,90

 

Większość życia Skylar Grant wypełniały cierpienie i trudności. Razem z siostrą Avą ledwo wiążą koniec z końcem, łącząc pracę ze szkołą, by zapewnić normalne dzieciństwo swojemu młodszego bratu, jako że nie mogą liczyć na matkę, która bardziej od rodziny kocha używki. Trudno jednak mówić o normalności w północnej części Foxville, dzielnicy z fatalną reputacją.
Niespodziewanie z więzienia wychodzi Miles Wood, członek rodziny najbardziej znanych kryminalistów w okolicy. Nikt nie wie, że łączy go ze Sky fizyczna relacja. Ona jedyna dostrzega w nim kogoś więcej niż młodego recydywistę. Sprawy się komplikują, gdy do życia dziewczyny wkracza Aiden Powton, chłopak z szanowanej rodziny prawniczej. Miles upiera się, że to dla niej niebezpieczne. A może po prostu jest zazdrosny?
Sieć intryg i kłamstw bardzo szybko wymyka się spod kontroli, ale największą niewiadomą pozostaje wiszące w powietrzu uczucie, którego żadne z nich nie ma odwagi zdefiniować. 
Do czego Miles jest zdolny posunąć się dla Sky?

White Raven
Wydanie: 1

ISBN: 978-83-68175-04-2

Cena detaliczna: 42,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...