Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pamiętniki bizneswoman 1.0

Monika Kowal

Pamiętniki bizneswoman 1.0

2840

 

Pierwsza i jedyna spisana historia kobiety, która stworzyła firmę w Polsce od zera, tworząc zupełnie nową kategorię napojową na rynku zdominowanym przez duże zagraniczne koncerny. W książce poruszane są tematy : kobiet w biznesie w Polsce, rynku start-upów na podstawie konkretnej firmy, poszukiwania inwestowania dla pomysłu na biznes, szukania drogi samorozwoju, własnej motywacji, pomysłu na nowe przedsięwzięcie. To książka mocno inspirująca do realizacji marzeń, zawierająca też dużo praktycznych wskazówek i lekcji, które to autorka zdobyła w toku swojej kariery w biznesie a także podczas kariery w modelingu w Japonii.

Soti Natural
Oprawa miękka

Liczba stron: 176

Format: 205x145x10 mm

Cena detaliczna: 39,99 zł

Rok wydania: 2022

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...