Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pieczęć robaka

Adrian Tchaikovsky

Pieczęć robaka

7.7

(87 ocen) wspólnie z

43,90

 

Ostatni, rozstrzygający tom cyklu „Cienie pojętnych”.
Stało się! Imperatorowa Seda zerwała mistyczną Pieczęć. Niewyobrażalne zło uwięzione dotąd pod powierzchnią ziemi wyrywa się na świat. Za sprawą magii Che wraz z towarzyszami przenosi się w tę mroczną podziemną krainę. Czy będzie w stanie przekonać jej mieszkańców, by zerwali krępujące ich od tysięcy lat pęta? Kto przetrwa grę śmierci z odwiecznym wrogiem, w którego dominium magia przestaje działać i nie ma nawet śladu po zmarłych?
Na zewnątrz zaś w obliczu zagłady Seda zdaje sobie sprawę, że istnieje tylko jedno rozwiązanie. Równie straszliwe jak wróg. Imperatorowa pragnie ocalić świat, ale czy ktoś zdoła uchronić go przed nią…
Pojętnych czeka ostateczna rozprawa z nieznanym, a Imperium Os musi stawić czoło sprzymierzonym.
„Epicka fantasy w najlepszym wydaniu. Porywająca, oryginalna, wielowarstwowa opowieść autora, który wręcz tryska fascynującymi pomysłami”.
WalkerofWorlds.com
„Najlepsze cechy twórczości Gemmela, Eriksona, Sandersona i Cooka, ale z własnym niepowtarzalnym i inteligentnym piętnem – kolejne niesamowite dzieło Tchaikovskiego”.
Sci-Fi-London.com

Rebis
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-781-8679-3

Tytuł oryginalny: The Seal of the Worm

Liczba stron: 664

Rebis

Format: 135x200mm

Cena detaliczna: 43,90 zł

Tłumaczenie: Jarosław Rybski

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...