Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Piękny trawnik

37,00

 

„Piękny trawnik” – poradnik zakładania i pielęgnacji Zadbany trawnik jest najpiękniejszą ozdobą ogrodu, jego wizytówką, dumą ogrodnika. Czy jest trudny w założeniu? Co zrobić, by był intensywnie zielony? Książka "Piękny trawnik" to jedyny poradnik na rynku zawierający kompletny zestaw informacji przydatnych dla ogrodnika amatora, który chciałby założyć trawnik i umiejętnie go pielęgnować.

Autorzy, specjaliści od zakładania i pielęgnacji trawników, wiedzą o nich wszystko. Zdradzają tajniki przygotowania podłoża, doboru odpowiednich mieszanek, dawkowania nawozów, sposobu podlewania, koszenia i przewietrzania oraz walki z chorobami i szkodnikami.

Uzupełnieniem poradnika jest katalog najpopularniejszych gatunków traw polecanych do polskich warunków i roślin, które mogą zastąpić trawnik oraz kalendarz prac i zestawienia pomocne w pielęgnacji.
Przeczytaj, a trawnik nie będzie miał przed Tobą tajemnic

Multico
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-707-3808-2

Liczba stron: 112

Format: 220x268mm

Cena detaliczna: 37,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...