Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Po imprezie

Lisa Jewell

Po imprezie

5.6

(45 ocen) wspólnie z

32,90

 

Przejmująca i chwytająca za serce powieść, błyskotliwy wgląd w to, co może się stać ze związkiem, gdy bajka pod tytułem „I żyli długo i szczęśliwie” w końcu się kończy.
„Sun”
Jem Catterick i Ralph McLeary zakochali się w sobie jedenaście lat temu. Wtedy myśleli, że odnaleźli na zawsze swoje „I żyli długo i szczęśliwie”.
Potem dwójka stała się czworgiem, mieszkanie zmieniło się w dom. Romantyczne wieczory na mieście przeistoczyły się w nieprzespane noce w domu. I wkrótce stało się jasne, że życie wcale nie było już takie łatwe i przyjemne.
W końcu dochodzi do tego, co kiedyś wydawało się niewyobrażalne: Niegdyś nierozłączni, teraz zaczynają się od siebie oddalać – Ralph uparcie trzyma się z boku, a Jem kompletnie się gubi. Coś musi się zmienić. Coraz bardziej sobie obcy próbują jeszcze odnaleźć drogę do siebie, wskrzesić stare dobre czasy… Może nie jest jeszcze za późno, by odzyskać swoje „I żyli długo i szczęśliwie”…
„Jewell, jak zawsze, czaruje błyskotliwym i pełnym werwy językiem, a ponowne pojawienie się Ralpha i Jem z pewnością zachwyci tych, którzy zakochali się w tej parze od pierwszej odsłony w powieści Impreza u Ralpha”.
„Grazia”
„Płynący prosto z serca język Lisy Jewell oraz szczery, pozbawiony ozdobników tok narracji zapewniają emocjonalną, zabawną i rozdzierającą serce literacką podróż… Z iskierką nadziei w tle. Czy Jem i Ralph odnajdą drogę powrotną do szczęścia?”.
„Heat”

Zysk i S-ka
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2012-11-08

ISBN: 978-83-750-6937-2

Tytuł oryginalny: After the Party

Liczba stron: 480

Format: 135x205mm

Cena detaliczna: 32,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...