Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Raport Turnera

Tim Willocks

Raport Turnera

34,90 zł

1937

 

Co się stanie, gdy człowiek o niezłomnej uczciwości trafi do świata absolutnej korupcji?

Pewien młodzieniec świętujący ukończenie aplikacji adwokackiej powoduje wypadek w którym ginie bezdomna dziewczyna. Jednak jest on zbyt pijany aby to zauważyć, świadkami tego tragicznego zdarzenia są jego ojczym oraz przyjaciel. Zostawiają oni jednak dziewczynę na pewna śmierć..

Margot Le Roux która jest władczynią prowincjonalnego miasteczka, oraz zarazem matka sprawcy, nie zamierza jednak zdradzić synowi prawdy o feralnej nocy oraz jest w stanie zrobić wszystko aby go ocalić. Sprawą zajmuje się aspirant Turner. Jest on osobą której nie da się kupić ani zastraszyć.

Konfrontacja w tym przypadku jest nieunikniona..

Rebis
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-06-18

ISBN: 978-83-8062-475-7

Liczba stron: 408

Rebis

Format: 135 x 215mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Maciej Szymański

Wywiad z autorem

Sylwia Kadula

zachwycająca

„Raport Turnera" to typowa książka sensacyjna, pełna zwrotów akcji. Jest to moje pierwsze spotkanie z tym autorem jednak już wiem ,że muszę przeczytać resztę jego książek! Książkę mimo sporej ilości stron czyta się bardzo szybko, jednak z ogromną przyjemnością .Człowiek do samego końca nie jest pewien jak ona się skończy. Nie zawiedziecie się tą książką!
Wiktoria Legień

naprawdę warta przeczytania

Mocny thriller z wciągającą fabułą, trzyma w napięciu do samego końca. Książka pokazuje nam realia świata w którym korupcja i powiązania biznesowo-polityczne wyższych sfer dyktują realia życia mieszkańców. Pokazuje także ile rodzic potrafi zrobić dla dziecka. Serdecznie polecam.
Kamila Domagała

polecam!

Po przeczytaniu poprzednich książek Tima Willocksa wiedziałam ,że także ta książka okaże się świetna. I się nie pomyliłam! Książka jest pełna zwrotów akcji, brutalności. Trzyma w napięciu do ostatniej strony. Rzadko w książkach można spotkać osobę pokroju Turnera- szlachetną oraz uczciwą , domagającą się jedynie sprawiedliwości, nie obchodzi go kim była i jak żyła ofiara. Jestem z książki bardzo zadowolona i będę polecać tą pozycję każdemu!
Cena pakietu

79,80 zł

4631

Cena pakietu

74,80 zł

4331

Cena pakietu

79,80 zł

4631

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...