Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Rodzinka do zwrotu

Claire LaZebnik

Rodzinka do zwrotu

6.1

(68 ocen) wspólnie z

32,00

 

Rodziny się nie wybiera, ale przyjaciół tak.

Keats Sedlak to najrozsądniejsza osoba w rodzinie dziwaków i oryginałów. Mimo że przekroczyła już dwudziestkę, jest ciągle wzywana do domu, aby pomagać ekscentrycznym rodzicom. Na szczęście długoletni chłopak, Tom, wierny i kochający, potrafi ją ukoić po rodzinnych burzach.

Prowadząca spokojne, uporządkowane życie Keats nie może uwierzyć, gdy dowiaduje się, że matka wniosła o rozwód i wystawiła dom na sprzedaż. Zszokowana Keats będzie musiała zupełnie inaczej spojrzeć na rodzinę, a także własne życie, w którym aż się prosi o odrobinę szaleństwa...

Claire LaZebnik jest świetna… "Rodzinka do zwrotu" to powieść w równym stopniu słodka, co gorzka. Autorka uwiedzie Was poczuciem humoru i zatrzyma na dłużej niecodzienną wnikliwością. Książka, której nie można odłożyć na bok, dopóki się jej nie przeczyta.
Jillian Lauren, autorka "Mojego życia w Haremie"

Książka w przezabawny ale i skłaniający do refleksji sposób opisuje próbę sił, w której biorą udział członkowie chyba wszystkich rodzin na świecie i jednocześnie ostrzega – lepiej naucz się z nimi żyć, bo jesteście na siebie skazani na wieki.
„The Reading Reviewer”

Książki Claire LaZebnik wyróżnia specyficzny humor. Jej ekscentryczni bohaterowie są genialnie sportretowani, a opis relacji między członkami rodziny Sedlaków jest niezwykle realistyczny.
„Capital Region Living Magazine”

Claire LaZebik mieszka w Pacific Palisades z mężem Robem, czwórką dzieci i ukochanymi zwierzętami. „Rodzinka do zwrotu” to jej czwarta powieść.

Prószyński Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2012-02-16

ISBN: 978-83-783-9040-4

Tytuł oryginalny: Families and Other Nonreturnable Gifts

Liczba stron: 368

Prószyński Media

Format: 125x195mm

Cena detaliczna: 32,00 zł

Tłumaczenie: Bożena Kucharuk

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...