Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Tropiciele Czterolatek Box Wychowanie przedszkolne

Tropiciele Czterolatek Box Wychowanie przedszkolne

103,60 zł

9578

 

Tropiciele tropią wiedzę! To doskonały sposób uczenia się i poznawania świata!

Komplet materiałów dla czterolatków do nauki i zabawy w przedszkolu:

• Karty pracy (cz. 1 i 2) – przygotowują dziecko do czytania, pisania i liczenia, rozwijają umiejętność logicznego myślenia, kształcą spostrzegawczość.

• Wyprawka plastyczna – wypychanki, składanki, wycinanki, wyklejanki, kolorowanki wodne – plastyczne zabawy rozwijające sprawność manualną i wyobraźnię.

• Wyprawka matematyczna – figury geometryczne, obrazki do klasyfikowania i układania, memory, miarka i inne elementy rozwijają sprawność manualną i umiejętności matematyczne.

• Księga zawodów – ponad 20 profesji – zwykłych i niezwykłych; to również doskonały trening spostrzegawczości dla czterolatków.

• Geoplan – to zabawka edukacyjna rozwijająca małą motorykę, wyobraźnię przestrzenną, pomysłowość i intuicję geometryczną.

• Maskotka – czyli zając Tup – przyjaciel każdego czterolatka.

• Poradnik dla rodziców.

WSiP
Oprawa: Pudełko kartonowe

ISBN: 978-83-021-7148-2

Format: 440x300mm

Cena katalogowa: 103,60 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...