Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Witajcie w Puppet Show

M.W. Craven

Witajcie w Puppet Show

39,90 zł

2357

 

Mieszkańcy małego miasteczka są przerażeni, kiedy okazuje się, że grasuje tu morderca, który pali ludzi żywcem. Nie pozostawia za sobą żadnych śladów, więc policja rozkłada ręce.

Na trzeciej ofierze trafiają na poszlakę – wyryte w szczątkach imię Poe.
Do akcji wkracza zdegradowany detektyw Washington Poe. Ku jego niezadowoleniu, jego wspólnikiem zostaje wyalienowana analityczka Tilly Bradshaw.

Poe jeszcze nie wie, że wkrótce on sam stanie się częścią tego morderczego planu. Bezsilny i zdezorientowany, nie potrafi sam poradzić sobie z tą sprawą. Coraz więcej ofiar, a on jest coraz dalej od rozwiązania zagadki… Dopiero w szokującym finale Poe dowie się, że są daleko gorsze rzeczy od palonych żywcem ofiar.

Filia
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-06-19

ISBN: 978-83-807-5713-4

Liczba stron: 440

Filia

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Kinga Markiewicz

Cena pakietu

84,80 zł

5051

Cena pakietu

79,80 zł

4751

Cena pakietu

84,80 zł

5051

Cena pakietu

77,80 zł

4631

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...