Zjawa
Max Czornyj
Książka
| Wydawnictwo: | Filia |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | pierwsze |
| Liczba stron: | 400 |
| Format: | 135x205mm |
Podobne do Zjawa
O książce Zjawa
Bestsellerowy autor książek powraca z nowym, mrożącym krew w żyłach kryminałem, w którym główną rolę odgrywa bezkompromisowy komisarz- Eryk Deryło! Czekałeś na śmierć? Właśnie po ciebie przyszłam. Podobno zdjęcia kradną dusze… Eryk Deryło tkwi w śpiączce. W jego głowie przewijają się fragmenty dziwnych historii. W tym samym czasie w Lublinie dochodzi do brutalnej serii morderstw. Na biurko Tamary Haler trafiają zdjęcia tajemniczych zbrodni. Sprawca kryje się pod pseudonimem Fotograf i pogrywa z policją i społeczeństwem. Śledczy mają mało czasu. Migawka aparatu znowu pstryknęła. Kolejna dusza zostanie skradziona. Czy rozwiązanie sprawy tkwi w umyśle nieprzytomnego Deryły?Szczegółowe informacje na temat książki Zjawa
| Wydawnictwo: | Filia |
| EAN: | 9788381950947 |
| Autor: | Max Czornyj |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | pierwsze |
| Liczba stron: | 400 |
| Format: | 135x205mm |
| Data premiery: | 2020-05-20 |
| Podmiot odpowiedzialny: | Grupa Wydawnicza Filia Sp. z o.o Kleeberga 2 61-615 Poznań PL e-mail: [email protected] |
Inne książki Max Czornyj
Inne książki z kategorii Horrror
Oceny i recenzje książki Zjawa
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Mam wrażenie, że nawet jeśli Max Czornyj zaczął by pisać książki dla dzieci albo lteraturę obyczajową to nie mogłabym przejść obok niej obojętnie. Styl autora do mnie przemawia. Mogę szczerze powiedzieć, że w tych książkach pasuje mi dosłownie wszystko. Historia jest porywająca i bardzo tajemnicza. Nie ma takiej siły, aby czytelnik mógł odgadnąć zakończenie w trakcie czytania. Max Czornyj myśli inaczej niż wszyscy. To jest niezwykły talent! Serdecznie polecam i zachęcam do przeczytania "Zjawa", a także wszystkie książki jego autorstwa.Jestem pewna, że nie będziecie żałować.
Wyścig z czasem, mordercza walka o życie innych.Niesamowita książka. Prawde mówiąc nie dałabym przeczytać jej komuś o słabych nerwach. Niejednokrotnie w trakcie czytania spociły mi się dłonie. Mimo wszystko nie mogłam przestać czytać. Pióro Maxa Czornyja sprawia, że jak już się zacznie... To kończy się dopiero, gdy dojdziemy do końcowej okładki. Super, na pewno długo o niej nie zapomnę.
Nie ma co dużo mówić. Autor zachwyca i myślę, że będzie to robił jeszcze przez bardzo długi czas. Niesamowita wyobraźnia i styl pisania, który sprawia, że czytając przeżywamy wszystko to co bohaterzy książki. Tajemniczo, ekscytująco... Polecam
Uwielbiam kryminały! A Max Czornyj zna się na rzeczy, w końcu prawnik :p Zawsze zastanawiam się ile w tym może być fikcji, a ile prawdy? Czy osoba pogrążona w śpiączce faktycznie potrafi analizować rzeczywistość? Czy myśli krążą jej po głowie?
Już się nie mogę doczekać aż kolejny kryminał trafi w moje ręce, a później ustawi się na półce w całej kolekcji kryminałów i thrillerów.
Kryminał psychologiczny. Zagadkowe fotografie. Eryk Deryło z Lublina. To musi być mistrzowskie! Max Czornyj nie zawodzi. Zawsze zaskoczy. Jego styl bardzo przypadł mi do gustu, dlatego nie mogę odpuścić żadnej nowej pozycji, którą wydaje.
Czornyj jak zawsze w formie. Myślę, że "Klątwa" to był taki przedsmak okrucieństwa przed "Zjawą". Komisarz Eryk Deryło powraca, jednak nie tak, jak byśmy się spodziewali. Kolejny dobry thriller tylko dla fanów o mocnych nerwach!
Nowy, mrożący krew w żyłach kryminał Max Czornyja. Autor zdjążył już przyzwyczaić swoich czytelników do gienialnych thrillerów. Do okrucieństwa i sadyzmu. W "Zjawie" nie jest inaczej. Cała książka jest naszpikowana okropnymi scenami morderstw. Ten styl można albo kochać, albo nienawidzić. Czornyj oddaje nam bardzo dobry kryminał, który wstrząśnie niejednym czytelnikiem. Mamy tutaj komisarza Deryło i tajemniczego zabójcę - Fotografa, który robi zdjęcia zbrodniom. Śledczy nie mają czasu. Muszą złapać szaleńca, zanim migawka aparatu znowu zabłyśnie...
Uwielbiam twórczość Maxa Czornyja. To niekwestionowany król thrillerów. Oczywiście książkę polecam z całego serca osobom, które tak jak ja go uwielbiją oraz tym, którzy dobrze czuja się w ciężkich klimatach :) Polecam
"Zjawa" czyli kolejna książka Maxa Czornyja, to genialny dreszczowiec, do jakich autor już zdążył przyzwyczaić swoich fanów. W najnowszej książce dostajemy to co już znamy, czyli mroczny klimat, niebanalną historię, tajemnice i mocne wrażenie, ale również komisarza Deryłę, choc w niecodziennej sytuacji. To jest chyba najciekawszym punktem tej książki.Gorąco polecam!