Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Złe miejsce

Minka Kent

Złe miejsce

 

"Świat to złe miejsce, kochanie".

Siostry Wren, Sage i Evie zostały wychowane zdala od cywilizacji, w prymitywnej chacie na prowincji. Pewnego razu najmłodsza z dziewczynek zapada na ciężką chorobę. Jedynym ratunkiem dla niej było opuszczenie domu. Razem z matką wyjeżdżają. I nigdy nie wracają.

Mijają miesiące, a nadzieja gaśnie. Zapasy powoli się kurczą, nadciąga sroga zima. I wtedy pojawia się nieznajomy, który szuka matki dziewcząt.
By uciec, Wren i Sage muszą złamać podstawową zasadę, którą przestrzegały przez całe życie - nigdy nie wychodzić poza obręb lasu. Jednak sytuacja nie pozostawiała im wyboru. Docierają do położonego po drugiej stronie lasu domu. Odkryją prawdę, która była przed nimi skrywana, tajemnice, z których istnienia nie zdawały sobie sprawy.

Filia
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-819-5069-5

Tytuł oryginalny: The Stillwater Girls

Liczba stron: 336

Filia

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Kinga Markiewicz

Paula

Rewelacyjna!

To ten typ książek, które zostają z czytelnikiem na długo po przewróceniu ostatniej kartki. Mnie osobiście zaskoczyła niesztampową fabułą. Jest nieprzewidywalna i zaskakująca. Psychologiczny thriller z najwyższej półki. Polecam!
Dominika

"Złe miejsce"

Nie jest to moje pierwsze spotkanie z autorką, bowiem miałam przyjemność czytać "Perfekcyjne kłamstwo " czy "Idealne życie", które pokochałam całym sercem, dlatego byłam niemal pewna, że "Złe miejsce" będzie kolejnym hitem. I nie zawiodłam sie. To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów dobrego kryminału!
Agnieszka

Złe miejsce

WOW! Niesamowicie wciągająca książka. Pochłonęłam ją w jeden wieczór, dlatego zarezerwujcie sobie odpwowiednią ilość czasu, bo serio, stracicie poczucie czasu :)

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...