Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zmyślenie

Jess Ryder

Zmyślenie

39,90 zł

2282

 

Gdy Stella znajduje wymarzony dom, Jack godzi się z tym, że muszą opuścić tętniący życiem Londyn. Kiedy Jack mężnie znosi niekończący się remont i długie dojazdy, Stella przymyka oko na jego coraz późniejsze powroty. A kiedy w ich nowym domu pojawia się uciekająca przed mężem Lori, Jack zgadza się dać jej schronienie. Lecz miłość też ma swoje granice. Kłamią wszyscy. Cena, jaką za to zapłacą, ich zaskoczy. Z każdym kolejnym ustępstwem Jack i Stella brną w coraz większe i większe kłamstewka.

Wymarzony dom nie ułatwia sprawy. Dziecięce rysunki pod tapetą w jednym z pokoi napawają grozą, znalezione w innym zapiski wprowadzają niepokój, a przeszłość budynku będącego kiedyś schroniskiem dla ofiar przemocy domowej nie daje nadziei na szczęśliwe rodzinne gniazdko.

Wyśniony dom staje się pułapką. Podobnie jak sieć kłamstw, w którą wszyscy zdają się wplątani. Ale nie wszystkim uda się uciec.

Burda Publishing Polska
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-805-3708-8

Tytuł oryginalny: The Dream House

Liczba stron: 368

Burda Publishing Polska

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Ewa Kleszcz

Klaudia Zajder

Gorąco polecam!

Kolejna fantastyczna książka autorstwa Jess Ryder. Wcześniejsza powieść wywarła na mnie duże wrażenie, nie mogłam się od niej oderwać ale Zmyślenie to jest po prostu prawdziwa petarda. Niezmiernie trzymający w napięciu thriller. Zakończenie z całą pewnością Was zaskoczy tak jak i mnie. Tajemnica, która znajduje się na każdej strony jest fenomenalna. Gorąco polecam!
Paulina Mazur

Brzmi zachęcająco

Opis książki wywarł na mnie duże wrażenie. Czekam aż będzie można ją zamówić. Uwielbiam takie thrillery, które trzymają w napięciu do ostatniej strony, a zakończenie wbije Was w fotel. Wcześniejsza powieść była genialna ale liczę, że ta będzie jeszcze lepsza.
Malwina Pająk

Fenomenalna

Książkę czyta się bardzo dobrze. Od pierwszej strony niemal nie można się od niej oderwać. Intryga, tajemnica i bardzo barwni bohaterowie. Po prostu uwielbiam. Książka idealna na jeden wieczór. Gorąco polecam każdemu, kto lubi historie zawiłe, w których każdy z bohaterów ma jakiś grzech na sumieniu.
Cena pakietu

84,80 zł

4976

Cena pakietu

79,80 zł

4676

Cena pakietu

84,80 zł

4976

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...