Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zranione uczucia

K. A. Figaro

Zranione uczucia

36,99 zł

2153

 

Uważajcie, bo zrobi się gorąco!

Relacja Łucji z Dymitrem opierała się głównie na braku zobowiązań. Jednak układ ten przestał funkcjonować. Wszystkiemu winne stały się uczucia. Na horyzoncie pojawia się także Igor, który próbuje namieszać dziewczynie w głowie.

Jaki finał będzie miała cała sytuacja?

LIPSTICK BOOKS
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-08-14

Liczba stron: 320

LIPSTICK BOOKS

Format: 135 x 202 mm

Cena katalogowa: 36,99 zł

Natalia Sasin

Pełna namiętności

Książkę przeczytałam niezwykle szybko. Ciągnęła mnie niemal od razu. Jestem totalnie po stronie Dymitra! Igor tylko miesza w głowie Łucji!
Magdalena Pietraszewska

Kontynuacja

Zranione uczucia to już druga część. Jak dla mnie lepsza niż pierwsza, a szykuje się też trzecia część, więc myślę, że autorka może się rozkręcić na tyle, że pociągnie jeszcze dalej całą historię.
Początkowo jak czytałam jaki układ łączy Łucję oraz Dymitra byłam w szoku. Jednak z czasem, jak próbowałam zrozumieć, jakie jest podłoże tego związku, to wiele mi się rozjaśniło. Myślę, że wszystko ułożyłoby się dobrze, gdyby nie to, że do gry wkroczył Igor.
Sylwia Malik

Rewelacja

Spodziewałam się mdłej historii miłosnej, jakich wiele, a tutaj miłe zaskoczenie. Bardzo szybko przeczytałam. Polecam!

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...