Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

2 w 1 Dialogi matrymonialne i ... asesino, asesina

Ans Mun

2 w 1 Dialogi matrymonialne i ... asesino, asesina

19,90

 

Akcja książki 2 w 1 Dialogi matrymonialne i… Asesino, Asesina” rozgrywa się w Nowym Yorku w gabinecie lekarskim na Upper West Side. Głównymi postaciami są pacjenci, którzy leczą się u doktora Langa. Każdy z nich ma swoje problemy, z którymi dzieli się z psychiatrą. Naomii szuka poprzez ogłoszenia matrymonialne mężczyzny, aby ułożyć sobie życie po śmierci męża. Niestety jest bardzo rozgoryczona swoimi poszukiwaniami. Czy nikt nie jest w stanie zastąpić jej zmarłego małżonka? Czy po prostu wymagania Naomii są zbyt wygórowane? Kolejny pacjent to pan po sześćdziesiątce, który proponuje swojej małżonce dość frywolny sposób na pozbycie się rutyny i dzięki swojemu koledze dowiaduje się, iż jest pewien sposób na ożywienie związku. Co Ciekawe jest to forma poligamicznej aktywności seksualnej, traktowana zwykle jak każda inna aktywność, która może być doświadczana w parze. Innym pacjentem jest James, który ma problemy alkoholowe, próbuje poznać kobietę, ale niestety po kilku epizodach wraca do nałogu. Jest jeszcze jeden pacjent, który dzieli się ze swoim lekarzem pewną mroczną tajemnicą, która niebywale zaskoczy Pana Langa a co dopiero czytelnika…

Druga mini sztuka pt. „Asesino, Asesina” także jest zaskakująca dla czytelnika ponieważ dowiadujemy się jak można walczyć z przemocą i korupcją zwłaszcza w środowisku gdzie trzeba służyć obywatelom. Wykonywany zawód nie zawsze musi wiązać się z naszymi predyspozycjami czy zainteresowaniami zwłaszcza jeśli dotyczy kobiety, która poznaję fascynującego mężczyznę, który staje się jej opiekunem, mężem a może Aniołem Stróżem?

Psychoskok
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-790-0088-3

Liczba stron: 98

Format: 14.0x20.5cm

Cena detaliczna: 19,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...