Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Atak Kosmoślimaków! Astrid i Kosmiczni Kadeci. Tom 1

Atak Kosmoślimaków! Astrid i Kosmiczni Kadeci. Tom 1

39,90

 

Wraz z Kosmicznymi Kadetami wyrusz w podróż pełną przygód!

Astrid Atomowska, sześcioletnia istota ludzka, każdej nocy grzecznie kładzie się spać, jak na małego człowieka przystało. Jednak w przeciwieństwie do innych Ziemian w jej wieku, Astrid nie zostaje w łóżku. W chwili, gdy gasną światła, a wszyscy wokół zapadają w głęboki sen, Astrid staje się Kosmiczną Kadetką, wskakuje w mundur i rusza na pokład statku kosmicznego!

Wraz z najlepszymi przyjaciółmi, Astrid otrzymuje od Kapitanki misję oczyszczenia Drogi Mlecznej ze śmieci! Ale kiedy mieszkający po sąsiedzku kosmita wpada w tarapaty, a w pobliżu czają się gigantyczne kosmoślimaki, realizacja powierzonego zadania staje pod znakiem zapytania!

Nowa seria bestsellerowego autora Alexa T. Smitha!

Świetlik
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-8371-001-3

Liczba stron: 176

Format: 13.0x20.0cm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...