Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Droga wstydu. Tomas Wolf i Vera Berg. Tom 2

Engman Pascal

Droga wstydu. Tomas Wolf i Vera Berg. Tom 2

49,99

 

Sylwester, 1995 roku. Społeczeństwo szwedzkie jest głęboko poruszone katastrofą na Morzu Bałtyckim – zatonięciem promu MS Estonia – w której zginęło 852 osób.

Policjant Tomas Wolf wciąż nie może poradzić sobie z osobistymi traumami, kiedy zostaje wezwany do zbadania sprawy morderstwa w burdelu. Czy uda mu się pokonać swoje demony i rozwiązać sprawę?

Dziennikarka Vera Berg nadal zmaga się ze swoim chaotycznym życiem prywatnym, próbując wtopić się w społeczność w nowym miejscu pracy. Próbując wyrobić sobie markę, wykorzystuje okazję do zbadania makabrycznego morderstwa w klubie porno.

Pomimo wielu różnic, Tomas i Vera po raz kolejny będą zmuszeni współpracować. Tylko oni widzą, że istnieje związek między tymi dwoma morderstwami. Jednak jaki to związek i kto będzie następną ofiarą?

Czarna Owca
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-8252-472-7

Liczba stron: 416

Cena detaliczna: 49,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...