Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Dylemat

B.A. Paris

Dylemat

6.2

(4883 ocen) wspólnie z

37,90

 

Jak daleko się posuniesz, aby zapewnić osobie, którą kochasz, kilka dodatkowych godzin szczęścia?

Czterdzieste urodziny Livii zapowiadają się wyjątkowo hucznie, o wiele bardziej spektakularnie, niż mogłoby wyglądać jej wesele...

Na przyjęciu zjawią się wszyscy, na których jej zależy, za wyjątkiem córki. Marnie, która studiuje zagranicą. I chociaż Livia ją kocha, skrycie cieszy się, że jej nie będzie. Gdy tylko przyjęcie się skończy, Livia zamierza wyjawić swojemu mężowi, Adamowi, sekret dotyczący Marnie.

Adam chce, żeby przyjęcie żony było idealne, dlatego w tajemnicy planuje sprowadzić ich córkę do domu. Ma być to jego wielka urodzinowa niespodzianka. Wtedy dowiaduje się o czymś strasznym… Musi powiedzieć Livii...

Albatros
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-812-5893-7

Albatros

Cena detaliczna: 37,90 zł

Wywiad z autorką książki

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Ania Piech

Trzymająca w napięciu

Niesamowicie trzyma w napięciu! Z każdą stroną rosły moje emocje. Uwielbiam twórczość tej autorki. Każda jej książka ma fantastyczną fabułę. I zakończenie, ktore wbija w fotel. Polecam. Mam nadzieję że będą kolejne równie ciekawe powieści z pod pióra tej autorki.

 

Monika Piech

Świetna!

Książka świetnie napisana. Pochłonęłam ją w jeden wieczor. W trakie czytania rosło moje napięcie i emocje. Niesamowicie zbudowana fabula i relacje między bohaterami. Zakońzenie to dla mnie prawdziwa petarda. Koniecznie trzeba przeczytać.
Klaudia Morowiec

Czekam z niecierpliwością

Jest to moja ulubiona autorka. Każdą jej książkę czytam z wypiekami na twarzy. Nie mogę się dkoczekać aż ta powieśc trafi w moje ręce.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...