Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jak to ugryźć? Czyli pies w domu

Magdalena Łęczycka

Jak to ugryźć? Czyli pies w domu

8.0

(40 ocen) wspólnie z

9,99

 

Zastanawiasz się czasem co mógłbyś zrobić, żeby Twój pies zmienił swoje zachowanie? Jak wychować pupila tak, aby efekty były długotrwałe?

Jeśli na te pytania odpowiedziałeś twierdząco to właśnie znalazłeś najlepszą książkę, która pozwoli Ci rozwiązać problemy związane z opieką nad psem. To poradnik dla Ciebie i dla Twojego czworonoga. Dzięki niemu życie pod jednym dachem będzie toczyło się w harmonii i każdy z lokatorów będzie szczęśliwy!

Autorka proponuje proste rozwiązania, które prezentuje w postaci: krótkich planów treningowych, warsztatów i kursów. Jeśli będziesz stosować te porady zrozumiesz co myśli pies, wyeliminujesz jego złe zachowania i zastąpisz dobrymi!

Magdalena Łęczycka poruszyła kwestie dotyczące różnych trudnych sytuacji. “Jak to ugryźć? Czyli pies w domu” wytłumaczy ci, co zrobić, gdy:

-pies boi się sam zostawać w domu,

-szczeka np. na dźwięk domofonu i kroków na klatce,

-brudzi w domu (niezależnie, ile ma lat),

-nadmiernie się ekscytuje przy wizycie gości,

-nie umie przebywać z dziećmi, a spodziewasz się dziecka,

-boi się huków, grzmotów czy sylwestrowych wystrzałów,

-broni swych zasobów (kanapy, jedzenia czy ukradzionego ci przedmiotu).

Ponadto autorka szczegółowo wyjaśnia, jak nauczyć psa podstawowych komend typu: reagowanie na imię, odsyłanie w określone miejsce, “równaj”, czy chodzenie na luźnej smyczy. “Jak to ugryźć? Czyli pies w domu” to także zbiór pomysłów na wspólną zabawę np. w zdobywanie pokarmu (pozwoli to odciągnąć uwagę psa, gdy akurat potrzebujemy spędzić chwilę czasu bez towarzysza).

Poradnik został wzbogacony o przepiękne ilustracje autorstwa Ewy Leśniewskiej (fotografa zwierzęcego). Mając na celu zwiększenie swojej autentyczności autorka zamieściła komentarze innych specjalistów np. lekarzy weterynarii. Łęczycka nagrała 10 krótkich filmów instruktażowych, w których krok po kroku pokazuje wykonywanie danego ćwiczenia.

Magdalena Łęczycka z wykształcenia jest zootechnikiem, behawiorystą zwierzęcym, trenerem psów, instruktorem i zawodnikiem obedience. Od lat zajmuje się zwierzętami. Sama jest opiekunką Zuko i Wei. Jest założycielką szkoły Animag oraz Klubu Sportowego „Team Spirit”, autorką bloga o sportowym szkoleniu psów Obi Blog, trenerem prowadzącym kursy online dla właścicieli psów. Dzięki autorce zrozumiesz pewne zachowania psów i ich reakcje na określone bodźce.

To książka, w której nie ma teorii- to wyjątkowe porady, dzięki którym wasze życie stanie się znacznie przyjemniejsze. Książka powstawała przez dziewięć miesięcy tak, aby każdy kto po nią sięgnie mógł wynieść z niej naukę.

Hortpress
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2018-10-09

ISBN: 978-83-657-8244-1

Liczba stron: 72

Format: 145x210mm

Cena detaliczna: 9,99 zł

”Samokontrola psa w życiu codziennym” pod okiem Magdaleny Łęczyckiej

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...