Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Nie bój się Cykl z detektyw D.D. Warren. Tom 7

Lisa Gardner

Nie bój się Cykl z detektyw D.D. Warren. Tom 7

7.2

(941 ocen) wspólnie z

32,94

 

Mroczny thriller i jedna z najlepszych powieści Lisy Gardner!

Różany Zabójca, psychopata, który zostawia przy ciałach ofiar czerwoną różę i szampana, terroryzuje mieszkańców całego Bostonu. Nie zważając na kłopoty ze zdrowiem, detektyw D.D. Warren musi stawić czoła kolejnemu trudnemu wyzwaniu.

Ostatnia rzecz, jaką detektyw D.D Warren pamięta z tamtej nocy, to oględziny domu młodej, atrakcyjnej kobiety, która została w nim zamordowana. Potem skrzypienie deski podłogowej, niski głos szepczący jej do ucha… Podobno trzy razy strzeliła w kierunku napastnika – ale bezskutecznie. Wie tylko, że jest ciężko ranna, nie może ruszyć lewą ręką i nie jest w stanie wrócić do pracy.

Tymczasem po paru tygodniach kolejna kobieta zostaje znaleziona martwa we własnym łóżku, a w jej pokoju znajdują się te same rekwizyty co przy pierwszym morderstwie: butelka szampana i czerwona róża. Jedyną osobą, która mogła widzieć sprawcę, pozostaje D.D. Warren. A ta wciąż nie może podnieść niczego ciężkiego, załadować broni ani przypomnieć sobie choćby jednego szczegółu z nocy, która mogła ją wiele kosztować.

D.D. nie może wrócić do czynnej służby, ale i tak wszczyna polowanie. Bo Różany Zabójca nie zasadza się tylko na samotne bezbronne kobiety – obrał za cel samą detektyw. A ona wie, że jest tylko jeden sposób, by go pokonać… nie bać się niczego.

Albatros
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-821-5935-6

Tytuł oryginalny: Fear nothing

Liczba stron: 480

Format: 13.5x20.5cm

Cena detaliczna: 42,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...