Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Nieszczęścia chodzą stadami Tom 2

Agata Przybyłek

Nieszczęścia chodzą stadami Tom 2

7.0

(445 ocen) wspólnie z

21,13

 

Los uśmiecha się do tego, kto się śmieje. Zwłaszcza, jeżeli pomogą przyjaciele, a właściwie ten jeden przyjaciel, który z czasem zaczyna być kimś więcej.

Debiutancka powieść Agaty Przybyłek, napisana kilka lat temu, aby poradzić sobie z zawodem miłosnym. Teraz poznać można kontynuację tego komediowego hitu, dzięki któremu rudowłosą i uśmiechniętą pisarkę poznały czytelniczki w całym kraju!

Matka Iwonki, znanej z „Nie zmienił się tylko blond” – Halina, nie może pogodzić się z wyprowadzką córki i wnuków z domu. Złe samopoczucie i monotonię ma przerwać jej przyjazd chrześnicy – Marty. Dziewczyna przyjeżdża do Sosenek po kilku latach pobytu w Anglii, a wraz z nią dwójka jej dzieci, kilkuletnia Marysia i trzymiesięczny Krzyś.

Gdy Halina odkrywa, że chłopiec jest czarnoskóry, robi wszystko, aby żaden z sąsiadów czy mieszkańców wsi się nie dowiedział i… żeby chrześnica jak najszybciej wyprowadziła się z jej domu. Starsza pani postanawia wdrożyć swój plan w życie, zarządza cowieczorne wyłączenie prądu, Martę karmi zdrowym jedzeniem (czytaj: głodzi). Brzmi tragiczne? Wcale nie!

„Nieszczęścia chodzą stadami” to najzabawniejsza kobieca powieść!

Czwarta Strona
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-662-7870-7

Liczba stron: 376

Czwarta Strona

Cena detaliczna: 36,90 zł

Wywiad z autorką

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...