Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Otoczeni przez idiotów

Thomas Erikson

Otoczeni przez idiotów

38,24

 

Ponad 5 milionów książek Thomasa Eriksona sprzedanych na świecie.
Najpopularniejszy skandynawski poradnik ostatnich lat!Czy dopadają cię spóźnione pointy w stylu: „Powinienem był mu powiedzieć to i to, wtedy może by zrozumiał"? Czy zdarzyło ci się uczestniczyć w zebraniu, na którym nie byłeś w stanie zrozumieć toku myślenia żadnej osoby? Czy frustruje cię, że nikt nie rozumie twojego jakże klarownego wywodu?

Idioci są wszędzie i niestety jakoś musimy z nimi żyć. Możemy pozostać przy przekonaniu, że jesteśmy otoczeni przez idiotów, ale tak naprawdę otaczają nas ludzie o czterech różnych typach osobowości. Wystarczy umieć je zidentyfikować, a praca, życie i współdziałanie z nimi będzie jak bułka z masłem. A ile nam to zaoszczędzi niepotrzebnych nerwów!

Poznaj tajniki systemu, który odkrył Thomas Erikson - autora bestsellerowego poradnika, który zdobył serca milionów czytelników na całym świecie. Erikson w prosty i przystępny sposób przedstawił ideę czterech typów osobowości, które zdecydowanie ułatwią ci zrozumienie innych, a co za tym idzie - poprawią twoje relacje z innymi. Przygotuj się na nową perspektywę i odkryj sposoby na efektywną komunikację.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego niektóre osoby reagują impulsywnie, podczas gdy inne wydają się zawsze spokojne i zrównoważone? Dlaczego niektórzy ludzie są z natury towarzyscy, podczas gdy inni wolą cieszyć się samotnością? Erikson tłumaczy te różnice za pomocą czterech typów osobowości: ""Czerwony"" to dominujący typ, który jest zawsze na czele, ""Żółty"" to optymistyczny i pełen energii typ, ""Zielony"" to spokojny i lojalny typ, a ""Niebieski"" to analityczny i precyzyjny typ.

Wiedza o tych typach osobowości nie tylko pomoże ci zrozumieć innych, ale także pomoże ci lepiej zrozumieć samego siebie. Czy jesteś typem ""Czerwonym"", który zawsze chce stać na czele, czy ""Niebieskim"", który zawsze dąży do doskonałości? A może jesteś ""Żółtym"", który jest pełen życia i optymizmu, czy ""Zielonym"", który ceni spokój i harmonię?

Rozumienie tych typów osobowości może pomóc ci w komunikacji z innymi. Zrozumiesz, dlaczego niektóre osoby reagują na określone sytuacje inaczej niż ty i nauczysz się szanować te różnice. Przede wszystkim jednak, zrozumiesz, że nie jesteś otoczony idiotami - każdy z nas ma swoje unikalne osobowości i sposoby na radzenie sobie z życiem.

Naucz się identyfikować typy osobowości i odkryj, jak łatwo może stać się współdziałanie z innymi. Przestań marnować swoje nerwy na nieporozumienia, zacznij zrozumieć innych i ciesz się spokojem i harmonią, które przyniesie ci ta wiedza. Czy nie brzmi to jak bułka z masłem?

Wielka Litera
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-803-2791-7

Tytuł oryginalny: Omgiven Av Idioter

Liczba stron: 288

Wielka Litera

Format: 14.5x23.5cm

Cena detaliczna: 44,99 zł

Rok wydania: 2022

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...