Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Prawda zapisana w popiołach. Tom 3. Śpiew bezimiennych dusz

Joanna Jax

Prawda zapisana w popiołach. Tom 3. Śpiew bezimiennych dusz

7.9

(584 ocen) wspólnie z

39,90

 

Ciąg dalszy burzliwych losów Błażeja, Neli, Mateusza, Szymona i Nadii, które dzieją się na tle ważnych wydarzeń z Polski i świata.

Nadchodzi burzliwy koniec lat sześćdziesiątych. Wybucha wojna sześciodniowa, której następstwa odczuwalne są nawet w Polsce. W Paryżu młodzież wychodzi na ulice, podobne wydarzenia mają miejsce w kraju, a ich tragicznym finałem staje się Grudzień’70.

Bohaterowie zmagają się z osobistymi problemami, dokonują trudnych wyborów i próbują naprawiać swoje życie. Targani są dylematami, silnymi emocjami i wyrzutami sumienia…

Videograf
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-783-5734-6

Liczba stron: 400

Videograf

Format: 135x210mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Judyta Banach

Przepiękna

Świetna książka! Autorce udało się zachować poziom z wcześniejszych części. Niesamowity ciepły klimat sprawia, że czytanie było czystą przyjemnością. Przepiękna historia, polecam z całego serca cały cykl!


Anka Ross

Świetna przygoda

Przeczytałam wszystkie części i muszę przyznać, że są świetne ale ta ostatnia po prostu wbiła mnie w fotel. Nie przypuszczałam, że zakończenie może aż tak zaskoczyć. Autorka stworzyła niesamowity cykl, który momentami wzruszał a momentami rozbawiał. Czekam na kolejne książki.

Jagoda Wąs

Polecam!

Rewelacyjna! Nie mogę uwierzyć, że to już koniec. Jestem zauroczona całym cyklem, nie przypuszczałam, że tak się wciągnę. Szkoda, że to już koniec. Czyta się bardzo szybko, aż za. Polecam.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...