Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Psychopata

Klaudia Muniak

Psychopata

39,90 zł

2336

 

Co może dziać się w umyśle mordercy ?

Ośrodek naukowo badawczy BTC prowadzi testy nowej, nieinwazyjnej metody pozbycia się raka mózgu. Maja Lipska jest młodą badaczką, która odnosi olbrzymie sukcesy. Na zakończenie jednej z konferencji odbywa się bankiet po którym młoda kobieta budzi się na ławce w parku. Maja jest przerażona, gdy zdaję sobe sprawę, że nie wie co działo się z nią przez ostatnie trzydzieści sześć godzin.
Tymczasem w Krakowie wciąż dochodzi do kolejnych zabójstw młodych kobiet, a wszystko wskazuje na to że za morderstwami stoi seryjny zabójca. Śledztwem zajmuje się partner młodej badaczki, który nie popiera nieodpowiedzialnego zachowania Mai. Pewnego dnia w ośrodku BTC zostaje odnalezione kolejna ofiara, za zabójstwo której wszyscy podejrzewają „krakowskiego nożownika”.

Maja nie czuje strachu, wręcz przeciwnie jest zafascynowana zbrodnią. W jej głowie rodzą się nie odczuwalne wcześniej instynkty. Czy nie dające jej spokoju dziwne myśli mają jakiś związek z amnezją, której niedawno doświadczyła? Czy kobieta dowie się co się wtedy wydarzyło ?

Wydawnictwo Kobiece
Oprawa miękka

Wydawnictwo Kobiece

Format: 13,5x20,5 cm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Mateusz D.

Dobry thriller

Doskonały, trzymający w napięciu i wciągający Thriller. Przeczytałem książkę bardzo szybko, wywołała ona u mnie wiele emocji, a nawet wprawiło mnie o dreszcze. Mogę szczerze polecić !
Witek J.

super

Jak dla mnie świetna historia, choć dość nierzeczywista to myślę, że warto przenieść się w świat wykreowany przez autora, w którym dzieje się naprawdę wiele. Akcja rozwija się z każdą kolejną stroną co sprawia, że ciężko oderwać się od książki.
Ewelina K.

Psychopata

Bardzo dobra pozycja, przy której doskonale się bawiłam. Uwielbiam ironiczne poczucie humoru autora, a w tej książce było go mnóstwo!
Cena pakietu

79,80 zł

4730

Cena pakietu

84,80 zł

5030

Cena pakietu

77,80 zł

4610

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...