Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Stacja Jagodno Pakiet

Karolina Wilczyńska

Stacja Jagodno Pakiet

69,90

 

Stacja Jagodno to saga, którą pokochały tysiące Polek!

Książki Karoliny Wilczyńskiej toseria ciepłych, mądrych opowieści osadzonych w przepięknej scenerii Gór Świętokrzyskich. To porywające historie o miłości, trudnych relacjach rodzinnych i poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi. Stacja Jagodno łączy pokolenia, a każda z czytelniczek odnajdzie w bohaterkach cząstkę siebie.

Zaplątana miłość.Tamara, 40-letnia rozwódka i specjalistka od PR-u, dostaje polecenie zorganizowania kampanii wyborczej kandydatowi na wójta gminy Jagodno. Podczas spotkania przedwyborczego jeden z oponentów zarzuca Tamarze, że promuje politykę prospołeczną, a sama zaniedbuje swoją rodzinę. Czy tak rzeczywiście jest? Jak córka Tamary, Marysia, poradzi sobie w nowej szkole? Czy nowy partner Tamary okaże się "tym jedynym"?

Marzenia szyte na miarę.Powracają bohaterki znane z Zaplątanej miłości, ale na ich drodze pojawią się nowe, intrygujące postaci. Co ma wspólnego babcia Róża z doktor Ewą? I kto kryje się w tajemniczym dworku? Jagodno skrywa wiele sekretów, sięgających nawet czasów II wojny światowej…

Po nitce do szczęścia.Do Jagodna przyjeżdża angielski kuzyn hrabianek, który musi odnaleźć się w polskiej rzeczywistości… Czy istnieją jeszcze jakieś tajemnice dworku, które nie zostały odkryte? I co może łączyć doktor Ewę z ojcem Łukasza? Prawdziwa przyjaźń i miłość są w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu.

Czwarta Strona
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-797-6542-3

Liczba stron: 1022

Format: 13.7x20.4

Cena detaliczna: 69,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...