Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Sukces to nie wszystko Coaching Prowokatywny 2 Zaawansowany

Hollander Jaap, Wijnberg Jeffrey

Sukces to nie wszystko Coaching Prowokatywny 2 Zaawansowany

7.0

(1 ocena) wspólnie z

59,00

 

Książka ta prowadzi na poziom zaawansowany pracy prowokatywnej. Przez model procesu prowokatywnego (Oczekiwanie Onieśmielenie Osłupienie Odmiana), nowe techniki, manewry i kontrmanewry ku elastyczności w życzliwym prowokowaniu mocnych zmian. Jest to druga z serii trzech książek poświęconych tej nowatorskiej metodzie coachingowej.

Coaching prowokatywny to unikalny rodzaj pracy coachingowej – skuteczny i zaskakujący. Użyteczny zestaw
narzędzi, stosowany jako główna metoda, a także komplementarnie z pracą w duchu innych szkół coachingu i terapii. Jest ciekawym wyróżnikiem oraz asem w rękawie, szczególnie w momentach impasu i utknięcia.

Polega na okazywaniu wsparcia przez mocne stawianie wyzwań, humor, interwencje paradoksalne, zajmowanie się sprawami kluczowymi dla kondycji ludzkiej oraz przemyślne budzenie pełnego potencjału klienta do przeprowadzenia ważnych zmian.

Bazuje na doskonałym kontakcie, ogromnej życzliwości coacha, prowokowaniu klienta do przejawiania określonych pożądanych zachowań już w trakcie sesji oraz skutecznego angażowania się klienta we własne życie i własne sprawy. Wyrósł z terapii prowokatywnej, metody, której twórcą był legendarny już Frank Farrelly.

Metamorfoza
Oprawa miękka

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-936-6273-9

Tytuł oryginalny: Success is ook niet alles. Verder met provocatief coachen

Liczba stron: 206

Format: 16.5x23.5cm

Cena detaliczna: 59,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...