Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Szukając Kopciuszka. Znajdując szczęście

Colleen Hoover

Szukając Kopciuszka. Znajdując szczęście

7.6

(155 ocen) wspólnie z

31,49

 

Po historii Sky i Holdera czas na opowieść o Danielu i Six.

Spędzili razem zaledwie godzinę. Daniel nie poznał jej imienia i... nie widział jej twarzy. Przekonał samego siebie, że miłość od pierwszego wejrzenia zdarza się tylko w baśniach. Jednak rok później wciąż pamięta uczucie, jakie wzbudziła w nim tajemnicza dziewczyna.
Gdy poznaje Six, czuje, że może się w niej zakochać. Nie spodziewa się jednak, że miłość do niej zmieni całe jego życie. Ich związek się rozwija, jednak po pewnym czasie Daniel dostrzega, że Six coraz bardziej oddala się od niego i zamyka w sobie. Początkowo uważa, że przytłacza ją nadmiar codziennych obowiązków, ale rodzina i przyjaciele uświadamiają mu, że chodzi o coś więcej, a ukochana może go potrzebować bardziej, niż mu się wydaje.
Daniel i Six staną przed największym dylematem w życiu. Czy uda im się odnaleźć szczęście?

Zanim przeczytasz te opowiadania, sięgnij po „Hopeless” i „Wszystkie nasze obietnice”!


Ciepła opowieść o przyjaźni i miłości. Do bólu słodka, ale nie dajcie się zwieść – ta historia łamie serce i nie pozwala o sobie zapomnieć!
Zuzanna Kozak, @zetka_reads


Szykujcie się na ogrom emocji, w tym wzruszenie i rosnącą na nowo miłość do tych cudownie łączących się, ściskających za serce historii. I zdecydowanie nie czytajcie tej książki w miejscu publicznym…Możecie przyciągnąć kilka zdziwionych spojrzeń, gdy nagle zaczniecie płakać.
Weronika Czuryszkiewicz, @swiatromansow


Nie mogłam sobie wymarzyć innego zakończenia przygody Six i Daniela! Miałam ciary, łzy lały mi się strumieniami, a moje serce ponownie się zatrzymało! Polecam!
Paulina Ampulska, @pokoj_pelen_ksiazek


Niesamowite, ile uczuć można zmieścić w tak cienkiej książce. Takie rzeczy tylko u Colleen Hoover. Totalnie wciągająca opowieść o cudownych bohaterach. Bardzo wzruszająca, ale też kojąca i – jak to bywa u tej autorki – napisana z ogromnym poczuciem humoru.
Aleksandra Wołosecka, @OlaReads


Czytając, czułam się, jakbym odwiedzała starych przyjaciół. Nie wiem, jak Hoover to robi, ale zawsze udaje jej się mnie zaskoczyć. To było wspaniałe doświadczenie.
Marlena Janczuk, @Cudowne_tu_i_teraz


Muszę przyznać, że nieźle przy tej książce płakałam (a całość pochłonęłam w jeden dzień). Nie umiałam się od niej oderwać. Akcja dzieje się tak szybko! A przy wyobrażaniu sobie wszystkiego wszystko boli pięć razy bardziej. Polecam przeczytać.
Michalina Rożek, @bookbunnybear


Książka ta wzrusza do łez, wywołuje uśmiech, zaskakuje niespodziewanymi zwrotami akcji, utrzymuje w napięciu i zwala z nóg. Kto by się spodziewał, że ta z pozoru lekka, bajkowa opowiastka kryje w sobie aż tyle.
Katarzyna Górka, @katherine_the_bookworm


Colleen Hoover świetnie wie, jak grać na emocjach czytelników, ale to dzięki temu jej powieści długo pozostają w pamięci. Uwielbiam to, że nie boi się podejmować trudnych tematów, a jednocześnie robi to tak, że każda książka jest po prostu cudowna.
Dominika Janiczek, @domsonczyta


WOW! Collen Hoover znowu to zrobiła! Ta krótka historia wywołała u mnie tak wiele emocji... Nie potrafię wyrazić tego, jak bardzo uwielbiam to, co tu się zadziało. Must-read!
Karolina Piestrak, @booksaremytruelovee

Moondrive
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-813-5208-6

Liczba stron: 232

Moondrive

Format: 135 x 205mm

Cena detaliczna: 44,99 zł

Tłumaczenie: Piotr Grzegorzewski

Rok wydania: 2022

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...