Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Test na miłość

Helen Hoang

Test na miłość

7.2

(545 ocen) wspólnie z

28,50

 

Khai Diep ma problemy z emocjami. Dotykanie jego rzeczy przez obce osoby doprowadza go do furii, a radość czerpie ze starannie i skrupulatnie wypełnionych ksiąg rachunkowych. Emocje takie jak żal czy miłość są mu obce. Jego emocjonalne problemy mają związek z zaburzeniami autystycznymi, ale Khai nie dopuszcza tej myśli do siebie. Twierdzi, że jest zwyczajnie wybrakowany i postanawia unikać angażowania się w związki. Jego mama postanawia więc wziąć sprawy w swoje ręce i leci do Wietnamu, aby znaleźć mu kandydatkę na żonę.

W slumsach mieszka śliczna dziewczyna – pół Azjatka, a pół Amerykanka – Esme Tran, która zawsze czuła się inna i trochę nie na miejscu. Gdy na horyzoncie pojawia się wizja ślubu z obcokrajowcem, postanawia podjąć ryzyko. Lekcje miłości okazują się jednak skuteczne tylko w jej przypadku, a dziewczyna zakochuje się w mężczyźnie. On jednak wciąż nie jest w stanie zrozumieć jak działa jego serce. A czas powoli ucieka i jeśli Khai nie postanowi w końcu działać, dziewczyna wróci do domu, na drugi koniec świata.

Muza
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-287-1351-2

Tytuł oryginalny: The Bride Test

Liczba stron: 448

Format: 13.0x20.0cm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

A.A.

Warto

Wzruszająca i dająca do myślenia. Czy można nauczyć się kochać? Czy mając problemy z emocjami i kontaktami z innymi ludźmi można się zakochać i odnaleźć swoją drugą połówkę? Jak długo człowiek jest skłonny czekać aż druga osoba odważy się spojrzeć prawdzie w oczy? To moja pierwsza książka tej autorki, ale już wiem, że muszę zakupić kolejne. I was również zachęcam, nie zawiedziecie się.
Julia Augustyn

Nieszablonowo

To nie jest typowy, lekki romans. Owszem, książka ta traktuje o miłości, jednak o miłości nieszablonowej. Chłopak z zaburzeniami autystycznymi i dziewczyna ze slumsów. Połączeni przez matkę tego pierwszego, próbują się odnaleźć w całej tej sytuacji. Dziewczyna zakochuje się w Khai'u, lecz czy on odkryje, że również ją kocha zanim będzie za późno? Przekonajcie się sami ;)
Dagmara Czyrek

Wartościowa

Ludzie ze spektrum autyzmu bardzo często są wykluczani, traktowani inaczej, uznawani za dziwaków. A to są normalne i bardzo wartościowe osoby, tylko inaczej postrzegają świat. Powinniśmy się tego nauczyć. Pani Hoang pięknie zbudowała postać Khai'a, uwzględniając wiele zachowań typowych dla ludzi z autyzmem. Wartościowa książka, która oprócz tego, że umili wam czas, to dodatkowo otworzy oczy na wiele spraw.

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...