Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Trylogia mocy i szału 3 Moc

Anna Lewicka

Trylogia mocy i szału 3 Moc

7.4

(97 ocen) wspólnie z

37,90

 

Złowieszczy cień pada na rodzinę sióstr Olszańskich. Zdesperowana Sówka postanawia wziąć sprawy we własne ręce, by uwolnić Igę spod władzy złego ducha, a także dowiedzieć się, jakie siły stoją za ostatnimi wydarzeniami. Pomimo swoich uprzedzeń musi wyciągnąć rękę po pomoc do tych, których obawia się najbardziej – do berserkerów. Wsparcia udziela jej Gustav; poczucie odpowiedzialności również nakazuje mu zadbać o bezpieczeństwo najbliższych. Oboje podejmują działania, nie wiedzą jednak, że w tym samym czasie wiedźma szykuje swoją własną pułapkę...

Idąc jej śladami, Sówka i Gustav przebywają drogę przez deszczowe, jesienne Bieszczady po zimną, pełną wichrów i śniegu Islandię. Niezauważenie zbliżają się do siebie, połączeni wspólnym celem. Czy na tej wulkanicznej wyspie znajdą odpowiedzi na swoje pytania? Czy zdążą ochronić Alicję i ocalić rodzinę, zanim okaże się za późno?

,,Moc” to opowieść o zemście, której korzenie sięgają setek lat w przeszłość, a także o nienawiści silniejszej niż sama śmierć. To także historia uczucia zrodzonego między dwojgiem ludzi, którzy nigdy nie zbliżyliby się do siebie, gdyby nie konieczność połączenia sił na rzecz wyższego dobra.

W ostatnim tomie Trylogii Mocy i Szału wszystko się wyjaśni - kim jest wiedźma z jeziora i jaka jest jej historia? Co stało się z Igą? Co ma z tym wszystkim wspólnego pochodzenie Wiktora?

Sięgnij po trzecią część historii o wiedźmach i berserkerach, i odkryj wszystkie tajemnice, jakie skrywały wodne odmęty złowrogiego jeziora.

Jaguar
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-768-6837-0

Liczba stron: 357

Format: 140x210mm

Cena detaliczna: 37,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...