Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Umrzeć po raz drugi. Cykl Rizzoli / Isles. Tom 11

Tess Gerritsen

Umrzeć po raz drugi. Cykl Rizzoli / Isles. Tom 11

7.7

(3991 ocen) wspólnie z

29,90

 

Thriller z detektyw Jane Rizzoli i patolożką doktor Maurą Isles, z cyklu, na podstawie którego nakręcono serial „Partnerki”.

NAJGROŹNIEJSZE DRAPIEŻNIKI POLUJĄ NOCĄ…

Zwierzęce trofea zdobiące ściany domu na bostońskich przedmieściach stały się świadkami krwawego widowiska… Właściciel, myśliwy i preparator zwierzęcych zwłok, Leon Gott, został powieszony za nogi i oprawiony jak zwierzę… Czy obudził drapieżnika groźniejszego niż te, na które sam polował?
Jane Rizzoli i Maura Isles nie spodziewają się, że ta niezwykła w swym okrucieństwie zbrodnia może być dziełem seryjnego zabójcy. Ale tropy prowadzą je do innych miast w Stanach Zjednoczonych, a także do Afryki, gdzie przed sześcioma laty zamordowano na safari grupę turystów.
Teraz morderca rozpoczął polowanie w Bostonie. Rizzoli i Isles muszą wywabić go z cienia i schwytać. Nawet jeśli oznacza to zarzucenie przynęty, jakiej nie oprze się żaden drapieżnik: niedoszłej ofiary, której kiedyś udało się uciec.


Tess Gerritsen udowadnia, że wciąż jest na szczycie gry. Zachwyciła mnie ta trzymająca w napięciu historia i nie mogę się doczekać kolejnych.

Karin Slaughter


Mroczne ulice Bostonu i złota sawanna Afryki. Mało kto potrafiłby je tak połączyć i przedstawić tak przebiegłego drapieżnika, którego jedynie Rizzoli i Isles potrafiłyby złapać. I stoczyć z nim bitwę, w której tylko silni mogą przetrwać. To Tess Gerritsen w najlepszym wydaniu!

Lisa Gardner


Tess Gerritsen po raz kolejny udowadnia swoje mistrzostwo w opowiadaniu historii zgłębiających psychikę mordercy i tajniki medycyny sądowej.

James Rollins

Albatros
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-674-2606-0

Liczba stron: 384

Albatros

Format: 135x205mm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Rok wydania: 2022

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...