Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Włoszki. Czego mogą nas nauczyć?

Gabriella Contestabile

Włoszki. Czego mogą nas nauczyć?

39,90 zł

2563

 

Kobiecość po włosku. Jak przeżyć własne "Rzymskie wakacje", być jak Monica Belluci i kochać życie z wzajemnością.
Przebojowe, pewne siebie, niezależne. Włoszki nie mają sobie równych, jeśli chodzi o temperament i fason. To one rządzą w domu, a gdy idą ulicą świat leży u ich stóp. Chciałybyśmy być takie.

Czy to możliwe?

Gdzie tkwią źródła tej nieskrępowanej wolności i dobrego samopoczucia?

Na czym polega niepowtarzalny styl mieszkanek Rzymu, Wenecji czy Neapolu?

Jak one to robią, że znajdują czas na plotki z przyjaciółką, zakupy na targu, gotowanie dla całej rodziny, własne przyjemności, pracę, a przy tym zawsze wyglądają ponętnie i kobieco?

By zrozumieć ten sekret, warto wraz z autorką zajrzeć do domów zwykłych Włoszek, wsłuchać się w głosy gwiazd włoskiego kina, odwiedzić warsztaty florenckich rzemieślników i pracownie odważnych projektantek.

Oprawa miękka

Liczba stron: 320

Cena katalogowa: 39,90 zł

Paulina Wąs

Świetnie napisana

Książka świetna. Czytelnik czuje się niemal jakby był we Włoszech. Pozwala poczuć klimat tamtejszych uliczek czy budowli, gdzie spacerują piękne i uśmiechnięte kobiety. Autorka pokazujew jaki sposob można odnaleźć piękno nawet w najprostszych rzeczych czy codziennych czynnościach. Lektura bardzo pozytywna, polecam jak najbardziej.
Dominika Socha

Obudź w sobie piekno

Książka pozwoliła mi cieszyć się chwilą, ktorej od dawna mi brakowało. Pisarka pokazała jak pozytywnie spojrzeć na świat i docenić każdy detal, ponieważ każdy z nas posiada w sobie piękno. Wystarczy je tylko obudzić.
Monika Korzeń

Słoneczna Italia

Niesamowicie napisana. Z każdej strony aż bije klimat Włoch, a w te zimne dni jest on jak najbardziej potrzebny. Ksiązka dostarcza nam ciekawych informacji odnośnie sztuki, architekrury czy gastronomi. Po przeczytaniu tej książki bardziej docenicie swoje zycie i przychylniej spojrzycie na wszystko co Was otacza. Zachęcam do przeczytania.
Cena pakietu

84,80 zł

5257

Cena pakietu

79,80 zł

4957

Cena pakietu

79,80 zł

4867

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...