Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Znów mogę cię zobaczyć

Ann Liang

Znów mogę cię zobaczyć

7.4

(113 ocen) wspólnie z

9,90

 

W tym świecie za marzenia płaci się sekretami

Alice Sun zawsze czuła się niewidzialna w elitarnej szkole pełnej bogatych i sławnych dzieciaków. Jasne, jest najlepszą uczennicą, ale i to niebawem się skończy, bo rodziców nie stać już na wysokie czesne. I jakby w jej życiu było mało problemów, Alice nagle odkrywa, że… naprawdę potrafi znikać!

Niespodziewana moc okazuje się jej wielką szansą. Ile są w stanie zapłacić jej koledzy i koleżanki, by poznać sekrety, które może wykraść tylko ktoś niewidzialny? Czy ta kwota wystarczy, żeby mogła dokończyć naukę w Akademii Airington?

Jednak nie może działać sama. Żeby jej plan się powiódł, Alice potrzebuje pomocy swojego największego rywala – bogatego, denerwującego i nieziemsko przystojnego Henry’ego Li.

Jak daleko posunie się Alice, BY W KOŃCU KTOŚ JĄ ZAUWAŻYŁ?„Chyba każdy z nas poczuł się kiedyś niewidzialny, ale nikt nie zna tego stanu lepiej niż Alice Sun. Jednego jestem pewna – ta wyjątkowa historia nigdy nie zniknie z mojej głowy”. –

Eli @not.my.high„Opowieść o tym, jak cienka może być granica między dobrem i złem, szczególnie wtedy, gdy człowiek jest postawiony pod ścianą. Idealne połączenie sympatycznej młodzieżówki z ważnym komentarzem społecznym. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne książki autorki!” – @bestsellerkiNA OKŁADCE ZNAJDUJĄ SIĘ ELEMENTY WIDOCZNE TYLKO POD LAMPĄ UV. UWAGA: WYDANIE LIMITOWANE!

 

Znak Literanova
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-240-9665-7

Liczba stron: 376

Znak Literanova

Format: 135x205

Cena detaliczna: 49,99 zł

Tłumaczenie: Joanna Sobesto

Rok wydania: 2024

Zajrzyj do środka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...