P i B na usługach głoski R Kamila Dudziec, Hanna Głuchowska Książka
Wydawnictwo: | Harmonia |
Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
Wydanie: | 2 |
Liczba stron: | 88 |
Rok wydania: | 2023 |
P i B na usługach głoski R to kolejny zeszyt logopedyczny z serii Mównica Logopedyczna przeznaczony dla dzieci, rodziców, logopedów i nauczycieli.
Zeszyt został opracowany z myślą o uczestnikach terapii logopedycznej, korygujących lub utrwalających głoskę [r] po spółgłoskach [p] i [b]. Zeszyt zawiera karty pracy z szerokim wachlarzem ćwiczeń i zabaw, który może być wykorzystany zarówno w gabinecie logopedycznym, jak i w pracy domowej rodzica z dzieckiem.
Dla najmłodszych zostały opracowane karty ćwiczeń z materiałem obrazkowym lub obrazkowo-wyrazowym, natomiast dla starszych – karty ćwiczeń wymagające umiejętności czytania i pisania.
Materiał został zaprezentowany w formie czarno-białych obrazków, które dziecko może pokolorować.
Dzięki temu nie tylko doskonali prawidłową artykulację, ale także usprawnia motorykę małą oraz koordynację wzrokowo-ruchową.
Szczegółowe informacje na temat książki P i B na usługach głoski R
Wydawnictwo: | Harmonia |
EAN: | 9788383094717 |
Autor: | Kamila Dudziec, Hanna Głuchowska |
Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
Wydanie: | 2 |
Liczba stron: | 88 |
Rok wydania: | 2023 |
Data premiery: | 2024-02-08 |
Język wydania: | polski |
Podmiot odpowiedzialny: | Grupa Wydawnicza Harmonia Sp. Z o.o. Kartuska 426 80-125 Gdańsk PL e-mail: [email protected] |
Podobne do P i B na usługach głoski R
Oceny i recenzje książki P i B na usługach głoski R
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!