Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Gwiazdor

Piotr C.

Gwiazdor

39,99 zł

2932

 

Oto Benek. 40-letni scenarzysta, alkoholik i lekoman. Obecnie niezainteresowany seksem. Miły w sumie człowiek, o "pucułowatej mordzie zbolałego basseta". Zapchał mu się zlew. Mieszka w Warszawie, jest zima i ktoś znowu dobija się do drzwi!

Przyjaźń kontra sława, miłość kontra koks. Eskortki, modelki, celebrytki. Pieniądze, ścianki, prochy, kolorowe drinki, social media i gwiazdy showbizu. Tak wygląda teraz świat i tak wyglądają teraz marzenia ludzi. W dużych miastach, małych i na wsi. Ludzie chcą chcą być gwiazdami internetu, celebrytami, mieć pełną pengę, dostawać hajs za reklamy. Chcą imprezy. Świat o którym marzysz i którego nie chcesz poznać. Warszawa jest kobietą, która nocą pokazuje swoje tajemnice. Zobacz, komu zazdrościsz.

Oprawa miękka

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-814-7933-2

Tytuł oryginalny: Gwiazdor

Liczba stron: 296

Cena katalogowa: 39,99 zł

Piotr C. w serwisie Facebook

Piotr C.

Bartek

Polecam!

Piotr C. powraca w wielkim stylu! Brakowało mi jest trafnych uwag i niespotykanej mi do tej pory daru obserwowania społeczności i wyciągania zaskakujących wniosków. Autor po raz kolejny odddaje naszych czasów...chciałabym, żeby to była książka pozywtyna, ale niestetym, nasze czasy to czasy absurdó i tak Piotr C. zauwżył - koksu, celebrytek, fejmu, ścianki, show biznes. Każdy chce być sławny. Dzieci zapytane o to, kim chcą być w przyszłości, dzisiaj odpowiadają youtuberem. Ale nie wszyscy zostaną youtuberami nie wszyscy bedą dostawać hajs z reklam. I będą czuś się niespoełnone, bedą czuć ból, bo nikt nas nie szkoli do życia w niespełnieniu. Polecam każdemu gorąco. Obowiazkowa lektura, która zmusi do refleksji.
Łukasz Mrózek

GWIAZDOR

Smutne mamy czasy. I nie ma się co łudzić. Będą jeszcze smutniejsze. "Gwiazdor" to opowieść o Benku. Benek ma 40 lat. Jest alkoholikiem i lekomanem i kompletnie nie radzi sobie w życiu. Pamiętam czasy, kiedy na karierę i dobre zarobki trzeba było się napracować. Ty będziesz lekarzem, ty prawnikiem, ale najpierw nauka i matura na 5! A teraz? Internet całkowicie złamał ten model kariery. Nagle nie musisz umieć nic, aby być sławnym. Nie musisz się uczyć, nie musisz być zdolny. Wystarczy zrobić coś durnego i opowiedzieć o tym w relacji na insta. I kariera się zaczyna. Wystarczy kupić ludzką uwagę. Ludzię będą cię wyzywać, mogą uważać, że jesteś idiotą, ale to jeszcze lepiej, bo to zwiększa kontrowersje i oglądalność. To społeczeństwo potrzebuje resetu. Jak najszybciej.

 

 

Dagmara

Świetna!

Popularność zdobył dzięki książce "Pokolenie Ikea" i właśnie wtedy pokochałąm twórczość Piotra C. Od tego momentu przeczytałm każdą jego książkę i śledzę jego profil na Facebooku. Kiedy czytam jego książki czy posty na fanpejdżu czuję się tak jakbym rozmawiała z najlepszym kumplem. Podoba mi się jego styl, podejście do świata i trafna ocena naszych czasów. Zgadzam się praktycznie z każdym zdaniem, które wyjdzie spod jego pióra. Mimo że książki te są z reguły przepełnione samotnością w czasach tindera, mając wszystko na wyciągnięcie ręki i gdzie liczą się tylko pieniądze i wywołują wzruszenie, to potrafią też rozbawić! Polecam!

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...