Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jedyne takie miejsce

Klaudia Bianek

Jedyne takie miejsce

7.5

(1141 ocen) wspólnie z

23,15

 

Stoisz przed domem, do nogi przytula ci się dwuletni chłopiec, a naprzeciwko ciebie stoi on. Przyjaciel z dzieciństwa. Nie widzieliście się od dziewięciu lat. Łączą was już tylko wspomnienia, ale co on sobie teraz myśli?

Lena w wieku szesnastu lat została matką, przysięgła sobie, że nigdy nie ujawni prawdy o ojcu jej synka. Dziewczyna wychowuje dziecko sama, wydarzenia z przeszłości spowodowały, żę jest zamknięta w sobie i odizolowana od rówieśników. Jednak nie poddaje się i każdego dnia stara się być lepsza dla siebie i przede wszystkim dla swojego dziecka.

Alan ma bogatych rodziców, uczęszcza do najlepszych szkół. Jest skazany na sukces, prowadzi luksusowe życie. Sukcesywnie realizuje swoje marzenia. Wszystko to jednak traci sens, kiedy przyłapuje swoją dziewczynę na zdradzie. Zakończenie czteroletniego związku rujnuje jego życie.

Czy Lena pozwoli sobie na odrobinę miłości mimo ran zadanych w przeszłości? Czy Alan dowie się o tajemnicy dziewczyny i upora się z własnym życiem? Czy wystarczą same chęci, by wszystko się ułożyło? A może domek pod lasem, to jedyne miejsce, gdzie wszyscy będą mogli zaznać szczęścia?

Najważniejszy polski tytuł New Adult w 2019 roku! Książka, która zwyciężyła w konkursie na najlepszą nadesłaną do wydawnictwa powieść. Okładka, którą zna już cała książkowa blogosfera, i najbardziej wyczekiwany tytuł tej wiosny! Początek serii, która zagości w Waszych sercach na długo.

We Need YA
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-662-7814-1

Liczba stron: 360

Format: 14.0x20.0cm

Cena detaliczna: 36,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...