Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Kolorowy detoks głowy

Opracowanie Zbiorowe

Kolorowy detoks głowy

7.5

(2 oceny) wspólnie z

29,99

Ślęcząc nad rysunkiem, zapominamy o świecie, a kontakt z kolorami poprawia nam humor.

Dawno temu bazgraliśmy na ścianach jaskiń. Dziś kupujemy kolorowanki dla dorosłych. Cel jest ten sam – powrót do psychicznej i fizycznej równowagi. Chcemy znów poczuć się dziećmi, bo to dla nas odprężające, stymulujące, fajne. Moda na nieskrępowaną zabawę z czasów dzieciństwa na dobre zagościła już w USA. Amerykanie w weekendy jeżdżą na kolonie, podczas których śpią w namiotach, śpiewają przy ognisku i bawią się w podchody. Sporą popularnością cieszy się także działające w Nowym Jorku przedszkole dla 30- i 40-latków, gdzie zmęczeni życiem pracownicy korporacji wycinają, kolorują, robią figurki z masy solnej, pozują do grupowych zdjęć, a nawet mogą sobie uciąć drzemkę. Za sesję z dziecięcymi zabawami muszą zapłacić nawet do tysiąca dolarów miesięcznie.

My proponujemy prostsze rozwiązanie – książkę pełną czarno­-białych obrazków zwierząt, kwiatów, liści, drzew, niedokończonych rysunków i kropek do połączenia. Znajdziecie w niej też ćwiczenia z kaligrafii oraz poznacie nowe trendy w kolorowaniu, takie jak zentangle czy doodlesy. O co chodzi? O relaks! Kolorowanki to forma łagodnej autoterapii, która pozwala nam w przyjemny sposób wrócić do równowagi emocjonalnej.

Przetestujcie nasze kolorowanki!


* Kolorowanki dla dorosłych
* Ćwiczenia z pisania, które pomagają podrasować mózg
* Rysunki do twórczego dokończenia
* Łączenie kropek i tworzenie własnych dzieł sztuki
* Bazgroły dla relaksu
* Rozrywki umysłowe dla dużych dzieci
* Domowy trening antystresowy

Agora
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2016-03-18

ISBN: 978-83-268-2334-3

Liczba stron: 216

Agora

Format: 160x235mm

Cena detaliczna: 29,99 zł

Rok wydania: 2016

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...