Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Królestwo ciała i ognia. Cykl Z krwi i popiołu. Tom 2

Jennifer Armentrout

Królestwo ciała i ognia. Cykl Z krwi i popiołu. Tom 2

7.9

(1906 ocen) wspólnie z

32,68

 

Drugi tom cyklu „Krew i popiół”, światowego bestsellera z gatunku new adult





Wszystko, w co Poppy kiedykolwiek wierzyła, okazało się kłamstwem. Nawet mężczyzna, w którym się zakochała, nie był tym, za kogo się podawał. Uprowadzona podstępem dziewczyna, wrzucona między tych, którzy widzą w niej symbol znienawidzonego królestwa, zastanawia się, kim jest bez welonu Panny. Kto w tym nowym świecie jest jej sojusznikiem, a kto - wrogiem? Nikt nie jest jednak równie nieodgadniony jak on - Casteel Da’Neer. Mroczny. Książę Atlantii. Fascynujący i niebezpieczny kusi ją każdym oddechem, oferując wszystko, czego kiedykolwiek pragnęła. Poppy wie, że błędem byłoby zaufać Casteelowi. Książę ma bowiem wobec niej plany, które mogą spleść ich losy w najbardziej nieoczekiwany sposób i zmienić historię królestw. Tylko czy dziewczyna zdoła się oprzeć urokowi Mrocznego?

Drugi tom cyklu Krew i popiół zapewnia całą gamę czytelniczych emocji – od śmiechu po łzy. I trzyma w napięciu aż do ostatniej strony. Polecamy całym sercem.


Kala Konarzewska i Wiga Pszczółkowska @fantastyczne.pogaduchy

Królestwo ciała i ognia to drugi tom wyśmienitego cyklu Jennifer L. Armentrout. Tajemnica goni tajemnicę, a prawda ścina z nóg. Ta historia wciąga maksymalnie!

Emilia Zaręba _ po drugiej stronie okładki.

You&YA
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-287-2281-1

Tytuł oryginalny: A Kingdom of Flesh and Fire: A Blood and Ash

Liczba stron: 608

You&YA

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 54,90 zł

Tłumaczenie: Jerzy Malinowski

Rok wydania: 2022

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...