Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Lider w stylu GROM

Naval

Lider w stylu GROM

39,89

 

Żołnierze Jednostki Wojskowej GROM to elita Wojska Polskiego z doświadczeniem zdobytym podczas wojny, a więc czasu, w którym pomyłka podczas planowania operacji bojowej może oznaczać śmierć wielu ludzi. Dlatego wyszkolenie bojowe zawsze musi być uzupełnione wiedzą operacyjną, planistyczną, analityczną. Wraz ze sprytem i inteligencją w działaniu pomaga to w osiągnięciu sukcesu.

"Lider w stylu GROM" to pokazanie wartości ważnych dla żołnierzy GROM oraz doświadczeń zdobytych podczas służby, udziału w operacjach i współpracy z NAVY SEALS podczas wojny w Iraku w latach 2002-2004. Są one z powodzeniem wykorzystywane w życiu cywilnym. Przykładowo, proces planowania oparty na amerykańskim modelu wojskowym może być wykorzystywany w biznesie, zwłaszcza przy okazji działań, które zawierają element ryzyka i niepewności.

Autorzy odpowiadają o biznesie także na przykładzie doświadczeń wyniesionych z własnej działalności na tym polu: prowadzenia firm, szkoleń i innych przedsięwzięć. Z tej książki dowiecie się Państwo:

Jak skutecznie stworzyć własną markę;
Jak wykorzystać model planowania sił specjalnych w swojej firmie;
Jak ważna jest innowacyjność;
W jaki sposób kierować zespołem;
Że pasja jest lepsza od pracy;
I że generalnie w życiu sprawdza się zasada "śmiały zwycięża".
Książka jest bogato ilustrowana zdjęciami, tabelami i wykresami, które pomagają zrozumieć unikalny proces planowania i jego wpływ na biznes.

Bellona
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-111-6727-8

Liczba stron: 220

Bellona

Format: 135x215mm

Cena detaliczna: 59,90 zł

Rok wydania: 2022

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...