Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Pachnący naftaliną

Oliwia Stępień

Pachnący naftaliną

6.8

(29 ocen) wspólnie z

29,00

 

"Zemsta się nie przedawnia.

Kiedy Alicja ucieka sprzed ołtarza w przeddzień ślubu, nie wie jeszcze, że tak naprawdę nie da się uciec zbyt daleko. Szczególnie jeśli po drodze skręci się kilka razy w niewłaściwą stronę... Kobieta wpada w sidła Adama, tyrana ukrywającego się pod maską porządnego człowieka i cenionego kardiologa. Upokarzana i zaszczuta, pewnego dnia decyduje się wymierzyć sprawiedliwość swojemu dręczycielowi i rozpoczyna nowe życie. Ale kiedy wydaje się, że w końcu znalazła upragniony spokój, ktoś postanawia ją rozliczyć z przeszłości...

Ucieczka sprzed ołtarza to dopiero wierzchołek góry lodowej. Całą resztę wydarzeń, które odmieniły życie Alicji, odkrywamy stopniowo, śledząc fabułę z zapartym tchem. To słodko-gorzka historia o tym, ile może kosztować jeden, popełniony lata temu błąd.
Paulina Kukuła, mala-czytelniczka.blogspot.com

Wciągająca historia o powracającej przeszłości i różnych obliczach zemsty. Wywołuje dreszcze, intryguje dobrze zakamuflowaną tajemnicą i zaskakuje na końcowych stronach. Przeczytałam jednym tchem.
Wioleta Sadowska, www.subiektywnieoksiazkach.pl

Książka autorstwa Oliwii Stępień opowiada o Alicji, której życie całkowicie zmienia się po tym, gdy ucieka ona sprzed ołtarza. Jest to pełna szokujących zwrotów akcji opowieść o przebaczeniu i chęci zemsty. Świetnie napisana i bardzo wciągająca.
Natalia Świętonowska, www.oksiazkachinietylko.pl

Oliwia Stępień - na co dzień studentka filologii dla mediów na Uniwersytecie Warszawskim. Prywatnie miłośniczka teatru, kotów i wegańskiej kuchni. Zadebiutowała w 2016 roku powieścią pt. Sabat zgorzkniałych czarownic."

Novae Res
Broszurowa ze skrzydełkami

Data pierwszego wydania:
2018-11-08

ISBN: 978-83-814-7245-6

Liczba stron: 284

Format: 120x195mm

Cena detaliczna: 29,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...