Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Poszukiwanie

Charlotte Link

Poszukiwanie

7.2

(1406 ocen) wspólnie z

24,24

 

W północnej Anglii, na rozległych wrzosowiskach, znaleziono zwłoki zaginionej rok wcześniej czternastoletniej Saskii Morris. Kolejna nastolatka ginie niedługo po tym wydarzeniu. Śledczy w Scarborough ogłaszają alarm. Nie wyklucza się, że chodzi o tego samego sprawcę. Komisarz Caleb Hale czuje coraz większą presję by jak najszybciej rozwiązać sprawę, ponieważ w mediach przez cały czas huczy o domniemanym mordercy z wrzosowisk.

Z Scotland Yardu, z zamiarem sprzedaży domu rodzinnego, przyjeżdża sierżant Kate Linville. Przypadkowo poznaje pogrążonych w rozpaczy rodziców zaginionej Amelie Goldsby i rozpoczyna śledztwo w sprawie, która pozornie nie ma żadnego początku ani zakończenia. Niespodziewanie jakikolwiek ślad ginie po kolejnej dziewczynie…

Sonia Draga
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-811-0868-3

Tytuł oryginalny: Die Suche

Liczba stron: 536

Format: 143x205mm

Cena detaliczna: 42,90 zł

Tłumaczenie: Dariusz Guzik

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Anna Czechowska

Świetny thriller psychologiczny

Jedna z najlepszych książek autorki. Bardzo lubię thrillery psychologiczne, szczególnie takie, w których fabuła skupia się bardziej na psychologicznej części książki. Pokazując nam, że wszystko co się dzieje ma jakiś ciąg przyczynowo- skutkowy, który mógł zacząć się bardzo dawno temu. Ta powieść właśnie taka jest! Dodatkowo jak to bywa w przypadku Charlotte Link wszystko napisane jest w niepowtarzalnym stylu i atmosferze.
Justyna Lotycz

Najlepsza

Kolejna powieść absolutnej królowej thrillerów psychologicznych. ,,Poszukiwanie'' to kolejna książka, która nie pozwoliła mi myśleć o niczym innym tylko o rozwiązaniu zagadki. Wraz ze policją zastanawiałam się kto może być sprawcą i jaki ma motyw. Typuje się podejrzanego, ale musze powiedzieć, że mi się nie udało. Myślałam, że przechytrzyłam Charlotte Link, jednak ona wodziła mnie przez ten cały czas za nos. Polecam!
Weronika Sekuła

To była miazga!

Nie czytałam wcześniej żadnej książki Link, chociaż bardzo lubię kryminały i dosłownie czytam je wszystkie z zapartym tchem. ,,Poszukiwanie'' dostałam jednak od przyjaciółki na prezent urodzinowy za co jestem jej bardzo wdzięczna! Dzięki temu już wiem czuje książki będę kupować w najbliższej przyszłości. Powieść dosłownie pochłonęłam w ciągu jednego dnia. Jest ona bardzo dobrze napisana i przemyślana. Intryga wymyślona przez Link była naprawdę sprytnie uknuta, nie spodziewałam się takiego zakończenia.

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...