Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Świat Dżungli. Legion Nieśmiertelnych. Tom 19

Świat Dżungli. Legion Nieśmiertelnych. Tom 19

49,90

 

Z mrocznych odmętów Galaktyki wyłania się nowe zagrożenie. Nieznani najeźdźcy atakują planety na całym pograniczu. Pierwsze ciosy spadają na Rigel, który dzieli od Układów Centralnych tysiąc lat świetlnych więcej niż Ziemię.

Nastroje w Centrali są wręcz triumfalne. Największy rywal jest osłabiony, pora na atak! Legion Varus ląduje na porośniętej dżunglą planecie głęboko wewnątrz rigeliańskiego terytorium. Przyciśnięty na dwóch frontach wróg ponosi sromotną klęskę.

A jednak wśród ludzi znajduje się ktoś, kto ośmiela się kwestionować te posunięcia. Czy chciwość Ziemi nie poprowadzi jej ku zgubie ze strony kosmicznego monstrum?
Głos rozsądku ma nieoczekiwanego ambasadora – zostaje nim James McGill.

Drageus
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-68102-21-5

Liczba stron: 528

Cena detaliczna: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...