Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Szczęśliwa przyszłość. Uwolnij się od traum

Gabrielle Bernstein

Szczęśliwa przyszłość. Uwolnij się od traum

5.4

(11 ocen) wspólnie z

25,62

 

Kim możesz się stać, uwalniając się od lęku? Autorka bestsellerów „New York Timesa” Gabrielle Bernstein wytycza ścieżkę do uleczenia traumy, oduczenia się lęku i przypomnienia sobie miłości.

Jak by to było codziennie budzić się bez niepokoju, spoglądać na swoją przeszłość z większą świadomością zamiast z żalem, czuć szczęście i spokój? Możesz tego dokonać, a Gabrielle Bernstein wskaże ci drogę.

Gabby jest uwielbianą przez czytelników nauczycielką duchową, mówczynią motywacyjną i katalizatorem głębokich przemian. W tej książce prezentuje najgłębsze ze swoich dotychczasowych przesłań: plan przekształcenia wszelkiego bólu z przeszłości w nową moc i wolność.

Dzięki tej książce:

- Dowiesz się, dlaczego większość ludzi odtwarza wzorce, które ich unieszczęśliwiają, i co można z tym zrobić.

- Poznasz dziewięć transformujących technik osiągania spokoju i głębokiego szczęścia (począwszy od metod „wychowywania” samego siebie, a skończywszy na metodach pracy z ciałem, służących uwolnieniu zablokowanej energii traumy).

- Zmienisz sposób myślenia, co może przynieść ci wiele korzyści, nawet po kilkudziesięciu latach rozwoju osobistego.

- Nauczysz się nawiązywać kontakt z przerażającymi aspektami siebie i poczujesz większą wolność niż kiedykolwiek wcześniej.

Wydawnictwo Kobiece
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-832-1168-8

Liczba stron: 270

Format: 135x205 mm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Rok wydania: 2023

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...